Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Nevěra: nejlepší zbraně proti milenkám

Nevěra: nejlepší zbraně proti milenkám

Jednou z nejvíce devastujících věcí pro ženu je zjištění, že ji její partner či manžel podvádí. Vztek, smutek, ponížení a pocit zrady se léčí tím hůře, že je tu „ta druhá“. Jak se s jeho milenkou vypořádat?

Podváděná žena by však měla vědět, že se muži kvůli té druhé rozvádějí velmi zřídka. Studie navíc ukazují, že je to manželka či partnerka, která je tou hezčí, přitažlivější a prostě lepší. Ne nadarmo se té druhé říká jen „bokovka“.

Velmi jednodušše se hází všechna špína na ženu, než na muže, přestože to byl on, kdo například porušil slib. Evoluční psychologové vědí, že muži přirozeně inklinují k nevěrám, na rozdíl od žen. I když to muže rozhodně neomlouvá. Větší vina je však na straně jeho milenky. Pokusit se „ukrást“ cizího muže, manžela a třeba také otce dítěte je morální zločin proti jeho manželce. Je to zločin proti nejpřirozenějším jednotám na světě, páru a rodině.

Takže, váš partner či manžel má milenku a vy se s ní chcete vypořádat po svém. Chcete jí propíchat pneumatiky od auta a vyškrábat oči, objednat nějaký mastný balík na její adresu, nebo jí prostě jen zavolat a vyječet se. Ještě než to ale uděláte, zamyslete se: Opravdu s ní chci mít něco společného? Vy máte přece navrch, to ona je „ta druhá“. Přestože se to právě nyní může zdát jako ta nejtěžší věc na světě, zchlaďte žáhu, obrňte se trpělivostí a chovejte se s nadhledem a grácií.

Protože se stalo to, co se stalo, „ta druhá“ asi nebude žádná ublížená chudinka, ale drama milující lvice, která se ničeho nebojí. Pokud dojde nebo musí dojít ke kontaktu, nesnižujte se k jakémukoliv boji, ať už slovním hádkám nebo snad škubání vlasů. Pokud s ní sdílíte prostor, chovejte se, jako by byla neviditelná. Už jen to ji dostatečně vyvede z míry. Ignorování je ta nejhorší věc, kterou můžete komukoliv udělat.

Když už si ta slepice s někým začala, asi se jen tak nevzdá. A i kdyby ano, pořád je tou třetí na scéně. Čas vaši bolest zahladí, ať už po půl roce, nebo po třech letech. Nenechte ji vyhrát. Nezapomeňte, ona má z vašeho partnera či manžela jen to nejlepší, vy jej znáte celého a přijala jste jej takového, jaký je. Vy máte navrch. Obrňte se sílou a trpělivostí a pokračujte tak jako dosud. Ona vám nesahá ani po kotníky. Váš nadhled a sebevědomí jsou klíčem k úspěchu, jak se vypořádat s jeho milenkou.

Autor:
Publikováno: 22. 6. 2013 00:00 Nahlásit obsah