Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Pánové, víte, jak zaujmout ženu? Tohle je 10 věcí, které ženy milují na mužích!

Pánové, víte, jak zaujmout ženu? Tohle je 10 věcí, které ženy milují na mužích!

Existuje nespočetně chytrých příruček, které mužům radí, jak zaujmout ženu. Jsou ale pravdivé? Je opravdu penis, namakaná postava a mužský zadek to, co ženy milují na mužích? Následující žebříček, který zveřejnil magazín The Richest, sestavily ženy a sami uvidíte, že od toho pánského se setsakra liší.

10. Ramena a namakaný hrudník

Pokud byste se zeptali mužů, co je podle nich hlavním lákadlem na ženy, velká část z nich by tipovala vypracovanou postavu. A tipovala by špatně. Jasně, hubeňouři oproti atletům obvykle neuspějí. Statná postava slibující ochranu ženy přitahuje, kde je ale míra, za kterou se muž stává jen hromadou svalů nafouklých steroidy?

9. Penis

Bohužel i penis je součástí mužského těla, která bývá často přeceňována. Jistě, je důležitý pro mnoho z nás- kdo se ale stará o to, jestli má ten správný tvar a není náhodou o pár stupňů vychýlený do strany? Ceníme výkon, ne vzhled.

8. Krk

Dobrá, svaly tu byly, měli jsme tu penis. Muži navrhují na osmé místo zadek, ženy zmiňují krk. Na mužském krku, obzvlášť na jeho zadní části je totiž něco neuvěřitelně maskulinního a neuvěřitelně sexy; oceňujeme obzvlášť jeho vůni, která je tady nejsilnější.

7. Vlasy

Ženy zaujmou vlasy? Na důležitosti se obě pohlaví shodují, ženy ale berou přirozenou pokrývku hlavy poněkud laxněji. Co na tom, jak je má husté, jestli má kouty, jakou má vlastně barvu vlasů. Má vlasy? Pak je všechno v pořádku.

6. Výška

Pokud se muži utěšují, že ženám na výšce nezáleží, není tomu tak. Ženy si moc dobře všímají čehokoliv, co je mimo průměr a mimo jejich preference. Každá se bude cítit dobře v náruči vyššího muže.

5. Nohy

Nehledejte v tom žádné narážky na délku penisu podle velikosti chodidel. Ženy si nohou všímají, ideálně pokud jsou štíhlé a osvalené.

4. Oči

Jak zaujmout ženu? No přeci pohledem! Proč milujeme George Clooneyho, božského Ryana Goslinga a Bradleyho Coopera? Kvůli jejich očím!

3. Břicho

Upřímně? Není ošklivější a smutnější pohled, než pohled na muže v plavkách, který stojí s kulatými zády a měkkým vypouklým břichem. Jistou souvislost můžeme hledat také v tom, že muž s vypracovanými břišními svaly ví, že se vyplatí trávit čas v posilovně, než v hospodě nebo u playstationu. A to je to, co ženy na mužích milují.

2. Štíhlost

Pořád čekáte, na kterém místě se objeví mužské ruce? Musíme vás zklamat, nedostaly se do top desítky. Na druhém místě je štíhlá postava. Obdivujete postavy kulturistů a vašimi idoly jsou Arnold s Jean-Claude Van Dammem? Pak si otevřete Google a zadejte do vyhledávače jména jako Ryan Gosling, Johnny Depp, Joseph Gordon- Levitt. To jsou muži, které ženy milují.

1. Zadek!

Někteří muži milují na ženách malý, pevný zadek a některé ženy hledají totéž na mužích. Důležitý je tvar: slyšeli jste někdy ženy, jak se chichotají nad nějakým mužským zadkem? Můžete si být jisti, že u nich vzbudil žádoucí pozornost.

Zdroj: therichest.com

Foto: therichest.com, shutterstock.com

Autor:
Publikováno: 15. 4. 2014 20:51 Nahlásit obsah
Loading...