Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Porozchodový vyprošťovák, který vás definitivně zbaví chmurů!

Porozchodový vyprošťovák, který vás definitivně zbaví chmurů!

Léto skončilo a s ním i mnohé letní lásky. Když jste se zamilovala o prázdninách do opáleného plavčíka u bazénu, s koncem léta jste si více a více začala uvědomovat, že to klape jenom díky nic bezproblémovém užívání si a koukání na plavčíkovy svaly. S postupným vracením se zpět do pracovní reality mnohdy tyto letní lásky končí. A jak ze smutku ven?

Začíná se dříve stmívat, zhoršuje se počasí a nálada jde všeobecně rychle dolů. Do toho ještě prožíváte neradostné chvíle ve vašem soukromém životě. Nedejte se ale zdolat chmury a soustřeďte se na něco pozitivního! Zaměstnejte se, abyste neměla čas myslet na staré letní romance!

  • Sejděte se se starými přáteli

Celé léto jste zanedbávala vaše přátele. Buď jste na ně neměla kvůli sličnému plavčíkovi čas nebo byli pryč oni. Každopádně po létě nastává ten pravý čas na to, je opět vidět! Uspořádejte párty, jděte na kávu, nakupujte společně nové věci do podzimního šatníku. Jednoduše se znovu vraťte do společnosti.

  • Změňte účes

Tohle může znít už jako klišé, ale vždy je na něm kousku pravdy. Změna vám pomůže odhodit staré já a rychleji se posunout dopředu. To samé platí o nové dekoraci bytu, vymalování pokoje či jiné bohulibé činnosti.

  • Začněte chodit na kurzy tance, zapište se do španělštiny, buďte kreativní, cvičte

Prostě udělejte něco, co jste si vždycky přála umět, ale nikdy jste se pro to dostatečně nerozhoupala. Zaplaťte si kurzy exotického tance, vyzkoušejte adrenalinový sport či jednoduše choďte do jazykovky. Potkáte minimálně pár nových lidí, dosáhnete vašeho dávno vytyčeného cíle a přijdete na jiné myšlenky. Začněte také více cvičit, vydávat více energie, abyste večer jenom padla do postele a nezatěžovala se nějakými zbytečnými úvahami o životě.

  • Buďte otevřenější k novým lidem

Více se seznamujte, nebojte se nových možností a věřte si. Běžte na párty a tam nestoudně flirtujte s barmanem, udělá vám to dobře a vaše nálada se zlepší o sto procent.

  • Mějte se ráda a říkejte si to

I když vám nevyšel vztah, jste to pořád vy a pořád jste tou úžasnou ženou i sama bez chlapa. Pečujte o sebe, nechte se rozmazlovat v salónu krásy a užívejte si života sama. Žádného chlapa k tomu nepotřebujete.

  • Nesnažte se oživovat to, co je už mrtvé.

Je lepší nechat starý vztah být, protože jeho uzavřením se vám otevírá nový začátek, který toho slibuje mnohem víc, než starý mrtvý vztah.

I když může být někdy těžší nechat za sebou krásné letní lásky a vzpomínky na ně, pro vás je důležité se posunout dál. Zaměstnejte svoji mysl, přidejte si fyzické aktivity a střežte se alkoholu, který by vaši mrzutou situaci mohl ještě zhoršit.

Autor:
Publikováno: 23. 9. 2012 13:18 Nahlásit obsah