Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Problémy ve vztahu, které budete mít s mladším partnerem

Problémy ve vztahu, které budete mít s mladším partnerem

Dnes to není nic neobvyklého, že žena randí s mladším partnerem nebo s ním dokonce založí rodinu. Ženy ani muži v tom nevidí nic špatného, tak jak tomu bylo dříve. Jenže ne všechny ženy dokážou držet krok s mladším chlapem. Tady je pár věcí, které Vás s mladším partnerem můžou potkat.

Pro něj je noc později, než pro vás

Čím je člověk mladší, tím víc toho zvládne. To, co je pro něj skvělá zábava, nemusí být tak zábavné pro vás. Na noční život už nemáte energii a vidíte se v posteli nejpozději do půlnoci, zatímco váš mladší partner by v baru zůstal nejlépe do ranních hodin.

 

Každý týden něco nového

Stále hledá vášeň v nových věcech a byl by moc rád, kdybyste ho v nich podporovala. Jeden týden se vidí jako divadelní herec, týden na to zase jako zpěvák, další týden by rád rozluštil záhadu bermudského trojúhelníku. Ano, je dobré mít své cíle, ale často je měnit je jedině důkazem nevyzrálé osobnosti.  Je už jen na vás jestli s tímhle budete mít trpělivost.

 

Občas budete jako jeho rodiče

Jednou za čas se může stát, že budou vaše rady znít dost podobně, jako rady jeho rodičů. Například: „ Z mých zkušeností bych ti doporučila…“ anebo obyčejné: „ Kde jsi byl tak dlouho?“. Snažte se tomu vyhnout, abyste se nedostali do vztahu matka a syn.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 19. 6. 2015 18:41 Nahlásit obsah