Tipy na letní líčení

Tipy na letní líčení

Léto se většinou nese ve znamení horkého počasí, spousty koupání a zábavy. Náladu nám ale dokáže pěkně zkazit rozteklý make-up, rozmazaná řasenka nebo třeba slité oční stíny. Jak byste se měla v horkých dnech nalíčit, abyste se cítila skvěle a stále sexy?

1. Nepodceňte bázi pod make-up

Věnujte svému líčení o pár sekund navíc a naneste si bázi pod make-up. Báze jsou velmi lehké, vaši pokožku vyhladí a udrží make-up na svém místě po dlouhé hodiny, což určitě oceníte v horkém a vlhkém prostředí.

2. Zvolte si lehký make-up

Tak jako si v létě na sebe neberete svetr, neměli byste používat hutný krémový make-up. Zvolte raději nějaký lehčí, který najdete mezi tekutými či pěnovými make-upy. Pokud je velmi velké horko, zkuste raději tónovací krém nebo BB krém, který má v sobě navíc SPF faktor, který ochrání vaši pokožku před spálením.

3. Bronzujte, ale s mírou!

Bronzery patří mezi nejdokonalejší vynálezy. Jsou skvělé pro rozjasnění pokožky, která pak působí více přirozeně. Abyste působila svěže, zvýrazněte si pouze čelo, lící kosti, bradu a nos. V obchodech se raději porozhlédněte po tom, který má více odstínů. Ty se následně smísí a vytvoří dokonalý efekt svěžího obličeje.

4. Nebojte se barev

Léto se nese ve znamení barev a mělo by to platit jak pro oblečení, tak i pro líčení. Zapomeňte na tlusté černé linky a vyzkoušejte raději některé z barevných očních stínů. Doplnit je můžete naopak výrazným leskem na rty.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 7. 6. 2014 22:55 Nahlásit obsah

Loading...