Všechny odstíny krásy: Každá žena je bohyně, probuďte ji v sobě!

Všechny odstíny krásy: Každá žena je bohyně, probuďte ji v sobě! Zdroj: Annabelle Minerals

Co si představíte pod pojmem ideál krásy? Vysokou štíhlou blondýnu laškovně pomrkávající modrýma očima? To už dnes dávno neplatí! Opravdových ideálů ženské krásy totiž po světě běhá tolik, kolik jen existuje žen. Vždyť krásná může být každá žena: jen se musí naučit v sobě krásu vidět.

Stejně jako to umí zákaznice, jež se při focení pro Annabelle Minerals All Shades of Beauty (Všechny odstíny krásy) během chvilky proměnily v modelky. A ani nemusely mít míry 90-60-90 k tomu, aby byly dokonalé.

Každá z nich totiž dobře ví, že žena je bohyně – bez ohledu na to, jestli má 180, nebo 150 centimetrů, prsa jedničky, nebo čtyřky a vlasy černé, nebo zrzavé. K tomu, abyste v sobě bohyni probudila, je třeba naslouchat svému tělu. To vám totiž samo prozradí, co nejvíce potřebuje, aby se cítilo příjemně – a vy šťastně. Racionální výživa, přiměřená sportovní aktivita a dostatek zdravého spánku jsou jedny z nejlepších léků na nízké sebevědomí, když je užíváte pravidelně. To nezní tak složitě, no ne?

Zdroj: Annabelle Minerals

Aby vaše nabytá duševní pohoda a sebevědomí pak mohly naplno vyvěrat a pozitivně tak nakazit celé okolí, je žádoucí osobní půvab zvnějšku podtrhnout. K tomu stačí vybrat si správnou kosmetiku. S přehršlí přípravků na trhu to v dnešní době věru není jednoduché, stejně jako u potravin se ale i v tomto případě vyplatí číst jejich složení. Nevěřily byste, kolik kosmetických „éček“ se ve spoustě z nich totiž vyskytuje – a že vaší pleti zrovna dvakrát neprospívají, snad není nutné dodávat.

Nejen zkrášlování, ale i citlivá péče

Jsou ale takové značky, u nichž je přírodní složení kosmetiky skvělou vizitkou: Annabelle Minerals má u všech svých výrobků velmi krátké složení a přírodní materiály, z nichž přípravky vyrábí, pečlivě vybírá. Kosmetika totiž nemá za úkol pleť pouze krášlit a zvelebovat, ale také o ni citlivě pečovat.

A jak vybrat tu správnou, která k vaší pleti dokonale sedne? Annabelle Minerals má ve svém repertoáru hned 22 odstínů make-upu. Pokud máte pleť jako Sněhurka, nejvíce vám bude vyhovovat odstín Cream, jenž má téměř bílou barvu. O něco tmavší je odstín Fairest, který přibližně odpovídá nejsvětlejším make-upům dostupným na trhu, využijí jej tak ženy s pletí jako porcelán. Pokud nejste bledulka, ale vaše pleť je lehce opálená, pak sáhněte po odstínu Light.

Galerie Každá žena je bohyně, stačí ji v sobě jen probudit Každá žena je bohyně, stačí ji v sobě jen probudit Prohlížet galerii

Ženy s pletí, jež má tmavší nádech, nejvíce ocení odstíny Medium a Dark. Ty mají multifunkční využití – jsou ideálním pomocníkem také na konturování a dají se využít i jako bronzery. Všechny z výše zmíněných odstínů nabízí Annabelle Minerals hned ve čtyřech podtónech: citronově žlutém Sunny, zlatém Golden, neutrálním Natural a růžovým Beige.

Make-upy se navíc vyrábí ve třech variantách: krycí, jenž pomáhá zejména ženám se suchou pletí, matující, který omladí ženy s pletí normální i mastnou, a rozjasňující, jenž je vhodný pro všechny typy pleti a celý vzhled jako správná třešnička na dortu dokáže hravě podtrhnout.

Každá žena si tak může vybrat to nejlepší, co jejímu půvabu dodá ten správný šmrnc – a navíc bude vypadat neuvěřitelně přirozeně!

A jak si Annabelle Minerals Všechny odstíny krásy pochvaluje "modelka" Edita se zralejší pletí?

Ale co životní prostředí?

Nakupovat kosmetiku s uvážením je ale třeba nejen kvůli sobě samým. Téměř každá aktivita, již jako lidé, obyvatelé planety Země, provozujeme, uvolňuje přímo nebo nepřímo skleníkové plyny. To se týká dopravy, jídla… i výroby kosmetiky. Pro životní prostředí je každá taková položka velkou zátěží a v našem vlastním zájmu je tuto uhlíkovou stopu co nejvíce omezovat. To činí i Annabelle Minerals, jejíž přípravky se vyrábějí v Evropské unii. Splňuje i další aspekty, které ji právem řadí mezi nejlepší kosmetiku šetrnou k životnímu prostředí: je to hypoalergenní fair-trade kosmetika a netestuje se na zvířatech.

To je filozofie, kterou Annabelle Minerals ženám předává. Nový pohled na sebe sama i na svět kolem nás, aby byl plný zdravě sebevědomých, spokojených a uvědomělých žen. Protože každá žena je bohyně, stačí ji v sobě jen probudit.

Autor:
Publikováno: 13. 12. 2017 12:08 Nahlásit obsah