Z ošklivky kráskou za pár minut? Číňanka Qi Huahua to dokáže

Z ošklivky kráskou za pár minut? Číňanka Qi Huahua to dokáže Zdroj: shareably.net

Práce s make-upem není zase tak jednoduchá, jak se může na první pohled zdát. Stačí pár chyb a místo kýžené efektu je na světě tragédie, při které vypadáme jako klaun z cirkusu. Pokud to však s líčidly umíte, může vzniknout naprosto dokonalé dílo.

Lidé, kteří mají to nadání s make-upem pracovat, dokážou proměnit svou tvář téměř od základů a Qi Huahua je právě jednou z nich. Vytvořila video, na kterém předvedla vše, co umí a není divu, že se začalo šířit jako lavina. Nejprve jej zveřejnila na čínském portálu YouKu, ovšem po chvilce se objevilo i na facebookové stránce 9Gag, kde jej okamžitě zhlédlo několik tisíc uživatelů a brzy se tohle video vyšplhalo až na čtyři miliony zhlédnutí.

Zdroj: shareably.net Ve videu Qi názorně svým fanouškům ukazuje, jak se jí podařilo z ošklivého káčátka vytvořit krásku a tuto proměnu vysvětluje krok po kroku. Video pochopitelně začíná záběrem, jak Qi vypadá bez všech těch líčidel zcela přirozeně, pokračuje nanesením bílého krému na obličej, ruce i krk a poté následuje něco, co vám zaručeně vyrazí dech.

Zdroj: shareably.net Po nanesení krému své líčení zahájí úpravou obočí a očí tak, aby vypadaly minimálně dvakrát tak větší, než ve skutečnosti jsou. To se docela hodí, že? Tím však její proměna nekončí. Za pomoci konturování změní naprosto tvar obličeje a dokonce i nosu. Jak uvidíte níže, své video zakončuje záběrem, kdy se odličuje a ukazuje se znovu odlíčená a s úsměvem na tváři.

A jaký názor na líčení máte vy? Patří to do vašeho života, anebo jste raději pro přirozený look? Podělte se s námi o názory v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 5. 9. 2018 10:46 Nahlásit obsah