Andrej Pejic: Muž s tváří anděla

Andrej Pejic: Muž s tváří anděla

Andrej Pejic vypadá s make-upem a v ženských šatech naprosto božsky. Má něžné rysy, nádhernou štíhlou postavu a dlouhé blond vlasy. Ovšem, pod krásným zevnějškem se ukrývá tělo muže.

Androgynní, australsko-bosenský model Andrej Pejic (21) měřící 1,88 metru předvádí jak mužskou, tak ženskou módu. Díky svému mimořádně ženskému vzhledu vyniká zvláště při předvádění dámských oblečků, na přehlídkovém mole dokáže nekompromisně zastínit všechny přítomné modelky. Také někteří módní návrháři dokonce uznávají, že v dámských modelech často vypadá lépe než leckteré modelky.

Momentálně nejžádanější topmodel na světě, Andrej Pejic, který se ovšem nikdy veřejně nevyjadřuje ke své sexualitě, prorazil v lednu roku 2011. Tehdy se totiž na módní přehlídce v Paříži objevil ve velkolepých svatebních šatech, které navrhl světově uznávaný návrhář Jean Paul Gaultier. Od té doby Andrejova sláva strmě stoupala. V témže roce byl dokonce čtenáři magazínu FHM – podržte se – zvolen mezi stovku nejkrásnějších žen světa.  

Australsko-bosenský model ženského vzezření překvapil i o několik měsíců později. V prosinci 2011 se totiž ukázal v reklamě na push-up podprsenku! Na focení reklamy si jej konkrétně vybrala nizozemská firma Hema. A výsledek? Push-upka této společnosti Andrejovi dokázala „zvětšit“ neexistující poprsí o dvě velikosti.

21letý Andrej se narodil v bosenské Tuzle chorvatskému otci a srbské matce. Celá rodina utekla před válkou na Balkáně do australského Melbourne, kde Andrej vyrostl. Tento blonďatý anděl byl pro módní svět objeven na ovocném trhu v Melbourne, když mu bylo pouhých 17 let. Nedlouho poté už předváděl v Paříži ženskou módu pro Marka Jacobse a Jeana Paule Gaultiera, anebo se objevil na hlavní stránce magazínu Vogue či i-D.

Foto: fansshare.com, celebrities.sight-management.com, wakeupnews.eu

Autor:
Publikováno: 16. 1. 2013 00:26 Nahlásit obsah