Muži a trendy: Móda, kterou ženy milují a muži nesnášejí

Muži a trendy: Móda, kterou ženy milují a muži nesnášejí

Podpatky, malé černé, skinny džíny, nízké šortky. Ačkoliv muži doslova milují některé ženské trendy, móda je pro ně spíše věcí nepochopitelnou. Proč by někdo chtěl nosit nelichotivé šortky s vysokým pasem? Proč by někdo chtěl mít plavky, které vypadají jako po babičce? A jsou více přitažlivé umělé, nebo přírodní nehty? Přinášíme vám 8 módních trendů, které muži nesnášejí.

Peplum

Peplum je ten extra kousek látky nařasený u šatů, triček a topů v oblasti pasu. Do módy peplum přišlo již před několika lety a ženám se prostě líbí, pravděpodobně také proto, že milosrdně kryje problematické břicho a zdůrazňuje boky.

Muži uznávají, že zdůraznění pasu a boků je věc poměrně hodně atraktivní. Někteří však tvrdí, že nařasená látka vypadá dětsky a hloupě, jiní z něj mají pocit oblečení pro těhotné.

Boty Ugg

Hvězda seriálu Glee Lea Michele má na sobě pohodlné oblečení k nakupování: over-sized svetr, džíny a boty Ugg, familierně u nás přezdívají Uggy. Jsou teplé, pohodlné, hodí se k džínům i legínám. Tak kde je problém? Jsou ošklivé! Z malé ženské nožky dělají tlapu, za kterou by se nemusel stydět Shrek a svým vzhledem vypadají, že se dotyčná zapomněla přezout z domácí obuvi.

strana 1 / 4
Autor:
Publikováno: 6. 8. 2014 17:41 Nahlásit obsah