Nejbláznivější outfity z červeného koberce

Nejbláznivější outfity z červeného koberce

Mezi snahou okouzlit nápaditostí a sklouznutím k trapnosti je velmi tenká hranice. A celebrity na červeném koberci mají tu smůlu, že jejich omyl vidí celý svět.

17. Jennifer Lopez

Květinová róba spatřila světlo tohoto světa v dílně Versace a Jennifer Lopez ji předvedla na červeném koberci dvaačtyřicátého ročníku předávání hudebních cen Grammy. Odvážný výstřih k pupíku dělá z poměrně malé zpěvačky a herečky doslova trpaslici.

16. Kristen Stewart

Kristen Stewart mohla stejně dobře přijít na premiéru posledního dílu Stmívání nahá. Ale nakonec si to ještě rozmyslela a trochu se zakryla tělovou krajkou.

15. Toni Baxton

Věřili byste, že tato fotka je dvanáct let stará? Toni a její outfit tenkrát ovládli bulvární titulky. Tenkrát bylo ještě ve zvyku se trochu zahalovat.

14. Katy Perry

Doslova „Teenage Dream“ se Katy Perry musela stát v těchto šatech, neposkytujících moc prostoru k fantazii, na předávání MTV Movie Awards v roce 2010.

13. Fergie

Outfit Fergie na červeném koberci při předávání Grammy rozdělil publikum na dvě skupiny. Na ty, kteří z něj byli uchváceni a na ty, kteří jej odsoudili. Rozhodně však stojí za zmínku, že autorem šatů je Jean Paul Gaultier, tentýž Gaultier, který stojí za ikonickou špičatou podprsenkou Madonny.

12. Carmen Electra

Drží Carmenino poprsí lepící páska? A jak šaty sundala dolů?

11. Coco

Na rozdíl od Carmen Electry se Coco rozhodla na to jít alespoň trochu rafinovaně. Což bychom ve srovnání s jejími obvyklými outfity měli ocenit.

10. Beoynce

Podobně jako Fergie, i Beyonce si za tyto šaty vysloužila dvojí reakce.

9. Lil Kim

Kdysi dávno by tahle malá raperka udělala cokoliv pro trochu pozornosti. Jako například zapomenout si kus oblečení na předávání cen VMAs v roce 1999.

8. Lady Gaga

Čekali jste, kdy se v tomto žebříčku objeví Lady Gaga? Tady ji máte, napůl dominu a napůl policistku, s malou špetkou sexy tanečnice.

7. Britney Spears

Pamatujete na tu roztomilou školačku s culíky z videoklipu One More Time? Tímto outfitem z VMAs nám dala v roce 2000 Britney najevo, že období roztomilé sexy školačky zamáváme pápá.

6. Miley Cyrus

I Miley měla patrně pokrk své Hannah Montany a oblékla si raději gangsta inspirované šortky.

5. Nicky Minaj

Čekali bychom vlastně od Nicky něco jiného? „Budoir look“ si oblékla na svých šestadvacátých narozeninách v Las Vegas.

4. Jenna Jameson

Znalci ví, že Jenna je hvězda filmů pro dospělé. Vypadá vlastně docela umírněně, nemyslíte?

3. Christina Aguilera

V USA bylo prý jednu dobu populární se převlékat za tento outfit na Halloween.

2. Traci Bingham

Hvězdě Pobřežní hlídky nejspíše došla fantazie, co si obléct na červený koberec na oslavu nového milénia. Takže si vzala oblíbené tepláky, sandálky na podpatku a prsa zakryla třpytkami.

1. Erin Wasson

Oblečená neoblečená se objevila Erin na předávání Zlatých Glóbů minulý rok. Přítomné pány musel její nedostatečný outfit zcela jistě nadchnout a jejich manželky naštvat.

Autor:
Publikováno: 1. 6. 2013 00:00 Nahlásit obsah