Nepovedená tetování aneb jaké katastrofy byste na svém těle nechtěli...

Nepovedená tetování aneb jaké katastrofy byste na svém těle nechtěli...

Varování: chcete-li si pořídit tetování, po shlédnutí této galerie hrůzy vás to možná přejde... A nebo si svou volbu přinejmenším velmi dobře rozmyslíte. Následující obrázky vás přesvědčí o tom, že na tetování se nevyplatí spěchat či na něm šetřit a že výběr studia a tatéra se opravdu vyplatí. Ne každý, kdo drží v ruce jehlu, se dá nazývat umělcem! A nechcete přece na svém těle nosit tyto tatérské katastrofy!

Je libo portrét?

Pokud je motivem vaší vysněné kérky portrét, potom si výše zmíněné promyslete znovu a projisotu ještě jednou... V opačném případě byste totiž mohly dopadnout jako tento zoufalec, jenž si nechal vytetovat svatební fotografii své drahé polovičky a tato obludka mu bude paži hyzdit celý život, nebo minimálně pár let, než si našetří na její přepracování nebo odstranění. Opravdu nepovedené tetování.

O nic lépe (ba naopak) dopadl i tento pán, který si chtěl nechat zvěčnit na tělo svou sexy ženušku v bikinách... Naprostá tatérská katastrofa.

Ani ubozí rodiče, kteří si z hecu a nadšení nechali vykérovat portrétky svých ratolestí, teď jistě neskáčou radostí až do stropu... Místo roztomilých dětských obličejíků je teď „zdobí“ spíš malí (a v druhém případě větší) mutantíci.

Ach, ta láska nebeská!

No, s tímto srdíčkem se slečna nebude chlubit zřejmě ani svému milovanému / milované či kdo to vlastně má být. „Mistrovský“ návrh a ještě mistrnější provedení. Co říkáte na tuto nepovedenou kérku?

Líbí se vám motivy old-school vlaštovek? Nám taky. Ale tyto vlaštovičky musely uletět z pod rukou hodně podnapilého tatéra s minimálně 12 dioptriemi a nekonečnou škytavkou.

Nechat si vykérovat jméno své lásky? Pěkná blbost, pokud tedy nechcete skončit nějak takto:

Máme rádi zvířata, protože jsou...

...zrůdná? Náš starý známý černý panter z minulého dílu seriálu o tetování se vrací! No nejde z něj strach? To byl přece účel, ne?

Kdyby si slečna během tetování viděla na záda, nejspíš by utekla ještě včas.. Vlk? Tygr? No každopádně je to krasavec k pohledání!

Kočky jsou častým námětem tetování. Provedení této micky je sice v porovnání s předchozími kousky ukázkové, ale pán pro ni zvolil značně neobvyklé místo. No, alespoň je teď originální a jistě přitahuje pozornost okolí, toho si ceníme! :-)

Ach, ta gramatika...

Chybička se občas vloudí. Když se ale vloudí tatérovi a vy si ji pak nosíte na těle po zbytek života, už to tak zanedbatelné není. Nebo to byla jen zlomyslnost tatéra, když si hrubku zákazník přinesl už na papíru? Případně o chybě netušila ani jedna ze zúčastněných stran? To už se asi nedozvíme. Jisté je, že se našli tací, kteří si chybky všimli a my se teď můžeme „kochat“...

Pán je zřejmě anarchista a opovrhuje systémem tak důkladně, že nevynechává ani systém gramatický...

Tak tohle je skutečně „nádherná“ tragédie. Slečna si zřejmě přítomnost jednoho D navíc ve slově „tragedy“ neuvědomuje ani v době pořízení snímku. Tatérská katastrofa.

Těmito obrázky se asi dětem a vnoučkům chlubit nebudou...

Tragédií nemusí skončit jen provedení, ale i motiv. Někteří lidé mají velmi zajímavé požadavky:

Je libo chlupatý ženský rozkrok v podpaží? Jako fórek dobré, ale na celý život...? Vážně?!

Tato paní je zřejmě úplně posedlá jistou věcí. Je jí posedlá tak moc, že ji doslova nemůže dostat z hlavy... :-)

A co byste řekly tomu, kdyby na vás přítel vybalil z trenek Pinokia? Jako živý, viďte. :-)

zdroje obrázků: facebook.com, wehearit.com

Autor:
Publikováno: 12. 9. 2012 16:34 Nahlásit obsah