Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Slavné ženy milují krátké vlasy

Slavné ženy milují krátké vlasy

Že jsou krátké vlasy výhradně mužskou záležitostí? Ale kdepak! Skvěle padnou i některým ženám. Své o tom ví třeba Michale Williams, Rihanna, Emma Watson nebo Anne Hathaway.

Krátké vlasy, dlouhý rozum? Tak na to rozhodně některé ženy vůbec nehledí. Když se totiž krátké vlasy umí nosit, dokážou být pořádně sexy. Krátkými vlasy se pyšnily nebo pyšní třeba tyto ženy:

Rihanna

Zpěvačka Rihanna se chová, co se týče změny účesů, doslova jako chameleon. Na kluka se nechala ostříhat loni na podzim. Sama zpěvačka navíc v jednom z rozhovorů podotkla, že si myslí, že je díky krátkému sestřihu ženštější.

„Čím jsou mé vlasy kratší, tím víc je miluju. Když jsem měla dlouhé vlasy, cítila jsem, že mě drží trochu zpátky,“ nechala se slyšet Rihanna, která v současné době nosí opět jiný účes.

Emma Watson

Své „krátké“ období si vyzkoušela i Hermiona z Harryho Pottera, Emma Watson. Jedním z důvodů, proč se nechala ostříhat, byl mimo jiné fakt, že během natáčení jednotlivých dílů Harryho Pottera nemohla měnit účes, a vlasy se jí tak proměnily v jakýsi projev nesvobody.

Michelle Williams

Tak této herečce, která odstartovala svou hvězdnou kariéru v seriálu Dawsonův svět, padnou krátké vlasy jako ulité. Proto krátkých sestřihům zůstává věrná už několik let.

„Tenhle účes si ale pochvalují jenom moje přítelkyně a gayové. Heterosexuální muži prostě z tohoto účesu odvázaní nejsou. Nosím je ale na památku jediného muže, který moje krátké vlasy miloval,“ svěřila se herečka britské mutaci časopisu Elle.

 

 

Anne Hathaway

Herečka Anne Hathaway v loňském roce neshodila vlasy z vlastní vůle, ale kvůli filmu Bídníci. „Udělala jsem to pro film, takže to nebylo o mně nebo o mém pohodlí. Ale mám radost z toho, jak vypadám, takže teď si docela užívám mít krátké vlasy,“ sdělila herečka médiím.

 

Které další celebrity šly do krátkých vlasů a sekne jim to? Tak třeba:

                                                         Ashlee Simpson

 

 

                                                      Halle Berry

 

 

                                                       Natalie Portman

 

 

                                                       Charlize Theron

 

Foto: tickledwhimsy.blogspot.com, stylebistro.com, roc4life.com  

Autor:
Publikováno: 28. 4. 2013 00:00 Nahlásit obsah