Co o vás prozradí vaše oblíbená barva? Budete koukat!

Co o vás prozradí vaše oblíbená barva? Budete koukat! Zdroj: Shutterstock.com

Už se vám někdy stalo, že při pohledu na určitou barvu jste ihned věděli, že ta je pro vás ta pravá a jen v ní se cítíte prostě skvěle? A převládá ve vašem šatníku nějaká určitá barva? Barvy prostě k nám ženám i mužům neodmyslitelně patří a proto se dnes pojďme podívat na to, co o nás naše oblíbená barvička prozradí!

Červená

Pro všechny je to barva lásky, jenže skrývá v sobě mnohem více. Je to barva vitální, podporuje soustředění i výkonnost. Také záleží i na odstínu červené – teplá červená znásobuje všechny vlastnosti, cihlová má naopak uklidňující účinky a bordó barva? Ta je hitem letošního roku a působí více než vznešeně.

Pokud máte rádi červenou barvu, poukazuje to na to, že jste aktivní a vitální člověk. Pokud se jí však zahrnujete až příliš, značí to menší agresivitu, sebeprosazování a tvrdohlavost.

Růžová

Růžová barva není jen po barbínky! Signalizuje to ochranu, lásku a nevinnost. Ovšem přehnané nošení růžové barvy může být znakem toho, že tento člověk často odmítá realitu a žije si ve svém vlastním světě.

Zdroj: Shutterstock.com

Hnědá

Hnědá barva je barvou země a to přímo souvisí i s vlastnostmi člověka, který má tuto barvu rád. Je seriózní, tvůrčí, dobrosrdečný, ale umí být i plachý a potřebuje materiální zabezpečení.

Žlutá

Člověk, který nedá dopustit na žlutou barvu je moudrý, velice inteligentní, má radost ze života, je energický a chuť do života by mohl rozdávat. Mezi jeho horší vlastnosti patří zbytečné přeceňování se a závist.

Zelená

Zelená symbolizuje stabilitu, důstojnost, spolehlivost a především ctižádostivost. Člověk, který má zelenou barvu v oblibě, má rád nové začátky a výzvy.

Zdroj: Shutterstock.com

Modrá

Máte rádi modrou barvu? V tom případě jste věrní a citliví. Máte rádi spravedlnost a pořádek. Ctíte zákon a jeho dodržování.

Černá

Milovníci černé barvy bývají rádi nepředvídatelní a tajemní. Někdy mohou mít však sklony k dramatičnosti.

Bílá

Převládá u vás v šatníku bílá barva? Máte sklony k perfekcionalismu a k odvážným plánům, na které si jen tak někdo netroufne. Máte rádi svobodu, jasnost a ani nové začátky vám nedělají problém.

Autor:
Publikováno: 25. 12. 2016 10:56 Nahlásit obsah