Co o vaší osobnosti prozradí vaše oblíbená barva? Budete koukat!

Co o vaší osobnosti prozradí vaše oblíbená barva? Budete koukat!

Už se vám někdy stalo, že při pohledu na určitou barvu jste ihned věděli, že ta je pro vás ta pravá a jen v ní se cítíte prostě skvěle? A převládá ve vašem šatníku nějaká určitá barva? Barvy prostě k nám ženám i mužům neodmyslitelně patří a proto se dnes pojďme podívat na to, co o nás naše oblíbená barvička prozradí!

Červená

Pro všechny je to barva lásky, jenže skrývá v sobě mnohem více. Je to barva vitální, podporuje soustředění i výkonnost. Také záleží i na odstínu červené – teplá červená znásobuje všechny vlastnosti, cihlová má naopak uklidňující účinky a bordó barva? Ta je hitem letošního roku a působí více než vznešeně.

Pokud máte rádi červenou barvu, poukazuje to na to, že jste aktivní a vitální člověk. Pokud se jí však zahrnujete až příliš, značí to menší agresivitu, sebeprosazování a tvrdohlavost.

Růžová

Růžová barva není jen po barbínky! Signalizuje to ochranu, lásku a nevinnost. Ovšem přehnané nošení růžové barvy může být znakem toho, že tento člověk často odmítá realitu a žije si ve svém vlastním světě.

Zdroj: Shutterstock.com

Hnědá

Hnědá barva je barvou země a to přímo souvisí i s vlastnostmi člověka, který má tuto barvu rád. Je seriózní, tvůrčí, dobrosrdečný, ale umí být i plachý a potřebuje materiální zabezpečení.

Žlutá

Člověk, který nedá dopustit na žlutou barvu je moudrý, velice inteligentní, má radost ze života, je energický a chuť do života by mohl rozdávat. Mezi jeho horší vlastnosti patří zbytečné přeceňování se a závist.

Zelená

Zelená symbolizuje stabilitu, důstojnost, spolehlivost a především ctižádostivost. Člověk, který má zelenou barvu v oblibě, má rád nové začátky a výzvy.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 25. 12. 2016 10:56 Nahlásit obsah
Loading...