Hořčicová barva oblečení: Jak tento trendy odstín žluté nosit a s jakými barvami jej kombinovat

Hořčicová barva oblečení: Jak tento trendy odstín žluté nosit a s jakými barvami jej kombinovat Zdroj: Onlines.ro

Mezi hlavní barvy podzimu a zimy 2018 bezpochyby patří výrazná a sytá hořčicová barva. Asi jste si všimla, že je teď této barvy, která evokuje podzimní spadané listí, všude plno. Trendy je zkrátka všechno oblečení v hořčicové barvě. Poradíme vám, jak tento teplý odstín žluté nosit a s čím jej kombinovat, abyste to s ním příliš nepřepískla.

Oblečení v hořčicové barvě: Co všechno můžete nosit?

Řídíte se módními trendy? Pak ve vaší šatní skříni nesmí  pro tuto sezonu chybět pár kousků oblečení v hořčicové barvě! Ta totiž dokáže neuvěřitelným způsobem vyzdvihnout váš outfit na novou úroveň. Hořčicová barva je přitom matným odstín žluté s hnědými podtóny. Narozdíl od žluté však není tolik zářivá, má spíš zemitější ráz.

Zdroj: Shutterstock.com Co všechno můžete v barvě hořčice nosit? Ženy si v tomto matném odstínu žluté oblíbily hlavně dámské kabáty a bundy, rády si oblečou také svetry, mikiny, trička nebo třeba stylové šaty a čepice. 

Komu sluší hořčicová barva nejvíc? 

K jakým typům žen se hořčicová barva hodí nejvíc? K blondýnám, brunetám nebo zrzkám? V tomto případě jednoznačně vedou podzimní typy, kterým sluší teplé barvy. Hořčicová barva tak vypadá naprosto úžasně hlavně na ženách, které mají zrzavé a kaštanové vlasy. 

Zdroj: Pinterest.com

Jak kombinovat hořčicovou barvu s dalšími barvami

V případě jakéhokoli módního trendu platí, že byste ho měla mít na sobě oblečený jenom po jednom kusu. Takže když na sobě máte kabát v hořčicové barvě, zbytek svého outfitu byste měla ladit naprosto do jiných, ideálně teplejších barev.

Zdroj: Pinterest.com O hořčicové můžeme říct, že je to matná, teplá a hlavně přírodní barva. Když budete přemýšlet, která barva se k ní hodí, další přírodní barvy jsou sázkou na jistotu. Hořčicovou barvu tak můžete zkombinovat třeba s hnědou, bordó, khaki, béžovou nebo tmavě zelenou. A samozřejmě s neutrální černou nebop šedou také nic nezkazíte. Více odvázat se naopak můžete s kombinací hořčicové a tmavě modré.

Autor:
Publikováno: 26. 11. 2018 12:36 Nahlásit obsah