Hravou a veselou dámou jedině s VUCH

Hravou a veselou dámou jedině s VUCH Zdroj: Vuch.cz

Je tvou pravou rukou, je tvou kamarádkou, nosíš ji stále u sebe, a hlavně - nikomu ji sobecky nepůjčuješ, protože je prostě úžasná. Co je to? No přeci tvá nová peněženka od Vuch.

S Vuch budeš vědět, že tvůj strážce majetku, tvá dokonalá peněženka, je vyrobena z kvalitní a odolné syntetické kůže v souladu s trvale udržitelným rozvojem. Můžeš se spolehnout na skvělou a poctivou designerskou práci.  

Je libo malou, velkou, cudnou nebo odvážně barevnou? Každá peněženka Vuch má svůj příběh, své roztomilé jméno a záleží jen na tobě, po které sáhneš. Co to dát dohromady s rozkošnými slečnami z Dots Collection nebo naopak s kvalitními koženými dámami z Leather Collection? Nebo tě osloví něco úplně jiného?

Galerie Dots Collection Dots Collection Prohlížet galerii

Můžeš si ale být 100% jistá, že si každou zamiluješ hned na první dotek, na první pohled a nebudeš se od ní chtít už nikdy odpoutat. Což se také nestane, protože v krásném dárkovém balení ti nepřijde jen tvá nová kámoška, ale také kartička s její identifikací, takový rodný list.

Galerie VUCH peněženky VUCH peněženky Prohlížet galerii

Vuch ale nejsou jen krásné a neodolatelné peněženky pro každou příležitost, ale také kabelky všech barev a velikostí. Do práce jedině s velkými shoppery, na párty zase s elegantní prošívanou taškou a na rande postačí psaníčko.

Galerie VUCH Kabelky VUCH Kabelky Prohlížet galerii A to ještě není všechno, doplň svůj outfit hravými hodinkami s puntíky, rozmanitými náramky nebo dalšími stylovými doplňky. Tak proč se celá nesladit?

Galerie VUCH Hodinky VUCH Hodinky Prohlížet galerii

Tak co, už máš svou Vušku? Jestli ne, tak nečekej moc dlouho, aby na tebe zbylo! Nebo se rovnou teď hned podívej do VUCH!

Autor:
Publikováno: 14. 11. 2016 18:00 Nahlásit obsah