K čemu vlastně slouží tato kapsička v dámských kalhotkách? Určitě ji tam máte i vy!

K čemu vlastně slouží tato kapsička v dámských kalhotkách? Určitě ji tam máte i vy! Zdroj: http://novostivmire.com/

Denně nosíme oblečení, na kterém se nachází části, o kterých nemáme ani tušení, k čemu vlastně slouží. Většina těchto záhadných částí se už na internetu objasnila, záhadnou však zůstává malá kapsička, která se ukrývá v dámských kalhotkách.

Vzniklo už nesčetně mnoho teorií, k čemu ji tam výrobci vůbec dali. Někteří se domnívají, že si zde nezávislé ženy, které se nerady spoléhají na muže, mohou schovat kondom nebo také, že je to malé místečko, kde si bezpečně a hlavně nenápadně ukrýt náhradní vložku.

Ačkoliv některé zní opravdu přesvědčivě, jsou úplně mimo. A k čemu tedy skutečně kapsička slouží?

Zdroj: Shutterstock.com V podstatě se vůbec o žádnou kapsičku nejedná, je to pouze všitý doplňkový materiál z přírodní látky. Je to z toho důvodu, že intimní partie se během dne přirozeně potí a o kalhotky se během chůze třou. Také jsou velmi citlivé a náchylné k bakteriím a právě z tohoto důvodu, je přišita jen jedna strana látky, aby se zajistilo dostatečné množství prodyšnosti.

Tento kousek látky je úplně z jiného materiálu než zbytek spodního prádla a většinou je všitý u typu kalhotek, u něhož výrobci předpokládají, že je jejich majitelka bude nosit celý den.

Zdroj: Shutterstock.com Určitě máte doma ve skříni nebo v šuplíku i takové, které tento kousek látky nemají. Správně byste tento typ spodního prádla měly na sobě mít pouze pár hodin.

Autor:
Publikováno: 24. 2. 2017 10:59 Nahlásit obsah