Léto přeje prostřiženým ramenům: Módní top vyrobíte během pár minut i ze starého trička

Léto přeje prostřiženým ramenům: Módní top vyrobíte během pár minut i ze starého trička Zdroj: Trashtocouture.com

Odhalená ramena jsou tuto sezonu jedním z nejžhavějších módních trendů. Pokud si chcete také pořídit jeden kousek, který oživí váš letní outfit, neběhejte hned do obchodu, ale sáhněte po nůžkách. I ze starého trička nebo košile totiž během chvíle vykouzlíte slušivý top s prostřiženými rameny. Řekneme vám, jak na to.

Výroba topu s prostřiženými rameny vám zabere jenom pár minut. I když je jeho výroba velmi jednoduchá, výsledek rozhodně stojí za to! Budete potřebovat jednobarevné bavlněné triko, 2 proužky látky ve stejné barvě, nůžky, jehlu, nit a případně ozdobné korálky. Postup je následující:

1. Vezměte nůžky a prostřihněte šev, který spojuje oblast ramen a rukávu. Z každé strany veďte střih dlouhý zhruba 10 centimetrů. Odstřiženou okrajovou část rukávu pak mírně založte, aby nebyly vidět nitky.

Zdroj: Trashtocouture.com/ 2. Látku odstřižené části rukávu poskládejte v její polovině do harmoniky.

Zdroj: Trashtocouture.com 3. Tuto část rukávu poté obepněte pruhem látky, který má stejnou barvu jako tričko. Pruh do rukávu pečlivě zapošijte. Pozn.: Pruh látky určený k ozdobení rukávů získáte i tak, že odstřihnete celý spodní lem trička.

Zdroj: Trashtocouture.com 4. Rukáv poskládaný do harmoniky můžete také jemně zastehovat a ozdobit efektními korálky.

Zdroj: Trashtocouture.com

Autor:
Publikováno: 9. 8. 2018 10:00 Nahlásit obsah
Loading...