Malé tetování na zápěstí jako magický náramek: Je elegantní a má hlubší význam

Malé tetování na zápěstí jako magický náramek: Je elegantní a má hlubší význam Zdroj: Tinytattooinc.com

Drobné tetování na vnitřní straně zápěstí si v posledních letech získává stále více příznivců. Navzdory své jednoduchosti a rozměrům, má hlubší význam a působí elegantním dojmem. Jestliže nepatříte k příznivcům velkých obrázků a toužíte po něčem decentním, možná že vás tento typ tetování také osloví.

Tetování je doplněk na celý život

Přemýšlíte, že si pořídíte tetování, které vás bude doprovázet následujícím životem, ale chcete, aby bylo nenápadné a něco důležitého pro vás symbolizovalo? Dobrou volbou pro vás může být například malé tetování na vnitřní straně zápěstí, které se v posledních letech těší velké oblibě. I když je zápěstí poměrně citlivou částí lidského těla, výsledné tetování na něm vypadá opravdu nádherně.

Drobné tetování na zápěstí symbolizuje to, v co věříme

Jaké tetování na zápěstí zvolit? Rozhodněte se ideálně pro velmi malé motivy, které na vaší ruce nebudou působit rušivým dojmem. Jelikož budete mít své zápěstí stále na očích, nechte si na něj vytetovat například to, v co věříte. Ať už jde o citát, životní motto, lásku nebo vaši životní filozofii či víru. A když budete chtít své tetování skrýt před okolím, jednoduše jej schovejte pod náramek nebo dlouhý rukáv.

Jestliže přemýšlíte nad tím, že si pořídíte malé tetování na vnitřní stranu zápěstí, inspirací vám může být také naše fotogalerie. Vybrané fotky dokazují, že i drobné tetování může být velmi elegantním doplňkem.

Galerie Malé tetování na vnitřní straně zápěstí Malé tetování na vnitřní straně zápěstí Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 7. 1. 2020 12:00 Nahlásit obsah