Nestíháte nakoupit všechny vánoční dárky? Máme pro vás bleskové řešení!

Nestíháte nakoupit všechny vánoční dárky? Máme pro vás bleskové řešení! Zdroj: elnino.cz

Delší pracovní doba, řešení uzávěrky, pečení, předvánoční úklid, besídky a další činnosti, které musíte v předvánočním shonu stihnout a zapasovat do běžného denního programu. A do toho všeho ještě nákup vánočních dárků pro celou rodinu? Vyhněte se hektickému pobíhání po nákupních centrech den před Štědrým dnem a nakupte dárky chytře a bez stresu!

Stačí jen objednat na Elnino.cz a zabalit!

Vybrat a hlavně vymyslet vhodný vánoční dárek zabere mnohdy více času, než jste z počátku mysleli. Nechte se inspirovat tipy pro celou rodinu – speciální vánoční kategorie obsahuje to nejlepší z bohaté nabídky více než 1 milionu parfémů a kosmetiky. Na jednom místě tak přehledně naleznete tipy na drobné dárky za pakatel, rozkošné miniatury oblíbených parfémů, luxusní dárky pro opravdové fajnšmekry, a samozřejmě i dárky pro ty nejmenší parádnice i nezbedy. Vy tak nemusíte zbytečně ztrácet čas výběrem toho pravého voňavého vánočního dárku v džungli stovek značek.

Sázkou na jistotu, se kterou na Vánoce nikdy nic nepokazíte, jsou parfémové bestsellery a dárkové kazety, které už ani nemusíte balit. Stačí pouze přidat jmenovku, případně mašli, a Ježíšek může vesele nadělovat.

Zdroj: elnino.cz

Ušetřete tisíce - zapojte se do vánočních soutěží

Zkuste trochu poškádlit štěstěnu. Účast v soutěži vás vůbec nic nestojí, získat však můžete opravdu mnoho. Na sociálních sítích online parfumérie Elnino.cz se letos doslova roztrhl pytel s předvánočními soutěžemi. Pravidelné facebookové soutěže o parfém zdarma doplnily ještě speciální víkendové adventní soutěže, ve kterých můžete hrát o opravdové parfémové skvosty. Ujít by vám rozhodně neměla ani vánoční soutěž na YouTube kanálu parfumérie Elnino.cz, kde můžete napsat Elnino Ježíškovi svá tajná přání. I na firemním blogu Selfino.cz můžete vyhrát voňavý dárek v podobě parfémů Dermacol. Pohádkově voňavé Vánoce jsou tak na dosah každému.

Autor:
Publikováno: 5. 12. 2016 10:24 Nahlásit obsah