Průměrná žena si za život koupí 469 párů bot. Inspirujte se a mějte doma boty pro každou příležitost

Průměrná žena si za život koupí 469 párů bot. Inspirujte se a mějte doma boty pro každou příležitost Zdroj: Shutterstock.com

Průměrná žena si za svůj život koupí 469 párů bot, z toho 19 párů nikdy neobuje. Říká to alespoň výzkum společnosti Gocompare.com, která zkoumala nákupní chování 3 tisíc amerických žen. Ty byly schopny za celoživotní obutí utratit až 25 tisíc dolarů! Zkuste se jimi inspirovat a přečtěte si, které boty by neměly ve vaší skříni rozhodně chybět.

Nejde o to, aby se z nás staly nákupní maniačky. Ale není od věci, mít v botníku obuv pro každou příležitost. Stačí, abyste si pořídila několik párů základní obuvi, kterou můžete vkusně zkombinovat s jakýmkoliv outfitem. Co by vám tedy nemělo chybět?

Vycházkové a běžecké boty

Zdroj: Shutterstock.com Chystáte se na nákupy do města, anebo na delší procházku do přírody? Když budete celý den na nohách, obujte si pohodlné botasky nebo espadrilky. Pokud si chodíte ráda také zaběhat, kromě vycházkových bot se vám vyplatí investovat také do kvalitní běžecké obuvi.

Klasické jednoduché lodičky

Zdroj: Shutterstock.com Nikdy nevíte, při jaké příležitosti je budete potřebovat, proto není od věci, když budete mít v botníku alespoň jeden pár klasických jednoduchých lodiček. Klasikou jsou černé, trendy aktuálně přejí také šedé či starorůžové barvě. Můžete v nich vyrazit třeba na pracovní setkání, ale využijete je i v soukromí. O společenských akcích typu plesu nebo svatby se určitě zmiňovat nemusíme, tam jsou lodičky přímo povinností.

Mokasíny a balerínky

Zdroj: Shutterstock.com Mokasíny a balerínky jsou stylové i velmi pohodlné boty, které můžete každý den nosit do školy či do práce. Kromě toho, v nich zvládnete oběhat i spoustu dalšího - zajít nakoupit, vyřídit věci na úřadech nebo vyzvednout děti ze školy. Pokud tedy máte spíše elegantnější a romantický styl oblékání, balerínky v několika barvách vám v botníku nesmí chybět.

Sandály, elegantní nazouváky a žabky

Zdroj: Shutterstock.com Tento typ vzdušné a pohodlné obuvi využijete především v letních měsících. Kromě toho si můžete pořídit sandálky s rovnou podrážkou, na podpatku i s módním klínkem. Toto jsou přesně botičky, které si musíte přibalit do kufru na dovolenou na večerní korzování po přímořské proměnádě nebo na letní festival k vyladěnému outfitu. 

Sexy party obuv

Zdroj: Shutterstock.com Možná, když si je po prohýřené noci sundáte z nohou, bude se vám pro samé puchýře a oděrky špatně chodit. Jak se ale říká: Pro krásu se musí trpět. Obuv určenou na večerní akce má snad v botníku každá žena. A pozor - pokud chcete vyniknout na parketu, měly by být pořádně sexy. Tak zatnout zuby, nazout botky a pořádně si užít večer :-)

Autor:
Publikováno: 12. 7. 2018 08:55 Nahlásit obsah