Tibet míří k vám

Tibet míří k vám Zdroj: shop.protibet.cz

Charitativní Shop ProTibet funguje pod záštitou neziskové organizace MOST, o.p.s a nákupem můžete podpořit chod rozvojových projektů na pomoc Tibeťanům v Tibetu a indickém exilu. Eshop nabízí celou řadu stylových produktů a módních doplňků.

Po roce čekání jsou na eshopu opět v nabídce velmi populární cestovní amulety, letošní novinkou jsou pak medicínské náramky, tradičním oblíbeným produktem jsou darovací certifikáty a hitem pak náramky ze skleněných perel.

Zdroj: shop.protibet.cz

Oblíbeným zbožím jsou originální a unikátní šperky pocházející od tibetských maloobchodníků. Jsou vyrobeny z jačí rohoviny, stříbra nebo bílého kovu, jsou ručně broušeny, případně dále batikovány a lakovány. Jako zdobné prvky se používají polodrahokamy, které jsou tradičním způsobem vkládány do kovových, ručně tepaných forem. Řada šperků je ozdobena malými přívěsky s buddhistickou tematikou, například Buddhovou hlavou nebo některým z 8 šťastných buddhistických symbolů.

Zdroj: shop.protibet.cz

Poslední tři roky dovážíme od tibetských umělců skleněné perly. Ty jsou jednotlivě vyrobeny podle originálních návrhů světoznámého skla murano a následně zdobeny tibetskými umělci ve sklářské dílně v severní Indii. Perly je možné koupit jednotlivě a poskládat si náhrdelníky a náramky podle vlastní fantazie, případně si je můžete koupit v již připravených sadách.

Tradičním oblíbeným artiklem jsou darovací certifikáty, které představují oblíbenou jednorázovou formu podpory konkrétních projektů. Do certifikátu si můžete vepsat vlastní věnování a darovat jej své rodině nebo kamarádovi. Tímto dárkem uděláte radost obdarovaným nejen u vás doma, ale hlavně tibetským dětem, seniorům nebo nomádům v dalekém Himálaji. Každoročním favoritem mezi certifikáty je Koza ProTibet, ale koupit můžete i Otop na zimu pro tibetského dědečka nebo učebnice tibetštiny pro tibetské děti.

Jedním z nejstylovějších produktů jsou ručně vyrobené vlněné šály. Tyto hedvábné šály pochází od žen z údolí Spiti v severoindickém Himálaji. Šály jsou vyrobeny ze 100% vlny himálajských ovcí a koz, jsou velmi teplé a jemné v několika vzorech.

Zdroj: shop.protibet.cz

Po roční přestávce jsme připravili kalendář na rok 2017, který je opět mozaikou fotografií a textů spjatých s tibetskou kulturou a spojující různorodá témata – od těch buddhistických až po zábavu a volný čas. Krásné a magické fotografie jsou doplněné o myšlenky a citáty, které přenesou do Himálaje nejen pohledem, ale i duší.

Zdroj: shop.protibet.cz

Našimi projekty i prodejem na eshopu se snažíme zachovat tibetskou kulturu. Náš eshop nabízí široký sortiment produktů vyrobených Tibeťany, kdy u nás koupíte tibetské mísy, sošky, deky, šály a šátky, náramky, knihy, tašky, peněženky, obaly na telefon nebo buddhistické předměty.

Nakupovat můžete na shop.protibet.cz. A nezapomeňte, že každý váš nákup udělá radost i na druhém konci světa.

Autor:
Publikováno: 22. 12. 2016 16:40 Nahlásit obsah
Témata: Móda