Trendy náušnice roku 2020: V hlavní roli XXL kruhy, in budete i s perlami

Trendy náušnice roku 2020: V hlavní roli XXL kruhy, in budete i s perlami Zdroj: Shutterstock.com

S příchodem nového roku byste neměla obměnit pouze svůj šatník a botník. Nahlédněte také do své sbírky šperků a bižuterie, do které zkuste v roce 2020 doplnit nové kousky. V čem budete letos trendy? Jednoznačně ve výrazných kruzích, ale i perlových náušnicích. Krok vedle neuděláte ani tehdy, když si vezmete pouze jednu náušnici.

Kruhy XXL velikostí: Nej náušnice roku 2020

Zdroj: Whowhatwear.com Roku 2020 jednoznačně vévodí výrazné kruhy. Záleží jenom na vás, zda dáte přednost tenkým, či širokým, stříbrným, či zlatým nebo hladkým, či se vzory. Kruhy XXL velikostí jednoznačně v letošním roce kralují všem náušnicím. Kruhy všech tvarů, barev i velikostí byly vidět také na posledních módních přehlídkách značek Versace, Gucci nebo Brandon Maxwell.

Náušnice s výraznou koulí: Další trendy kousek roku 2020

Zdroj: Whowhatwear.com Nejen kruh. Na poli šperků a bižuterie v roce 2020 vládnou i koule a kuličky zlatých či stříbrných barev. In budete nejen ve visacích náušnicích zakončených koulí. Tento tvar dominuje také náhrdelníkům, ovšem na zádové straně coby konec zapínání.

Jedna výrazná náušnice: Jen pro odvážné

Zdroj: Pinterest.com Odvážnějším ženám se bude líbit i další náušnicový trend. Tím je jedna výrazná náušnice, kterou si dáte do pravého či levého ucha, zatímco druhé ucho necháte bez ozdoby. Tato výrazná náušnice nemusí být jenom visací. Módní přehlídky světových značek ukazují, že tyto šperky mohou mít různou velikost i tvar.

Může jít například o geometrické obrazce či sochařská díla. Na módní přehlídce značky Marni se například objevily modelky, které měly v jednom uchu výraznou kruhovou náušnici doplněnou o malovanou přízdobu.

V hlavní roli nápadnost

Zdroj: Pinterest.com Co platí v případě náušnic, které se nosí v roce 2020? Pokud vyjdeme z módních přehlídek světových značek, platí, že čím budou vaše náušnice nápadnější, tím lépe pro vás. Nápadnost přitom nehledejte pouze ve velikosti, v kurzu jsou také barvy. Při výběru náušnic tak v letošním roce nemusíte zůstávat pouze u stříbrné či zlaté barvy, nebojte se nosit ani mnohem výraznější odstíny.

Perlové náušnice: V hlavní roli neobvyklé tvary

Zdroj: Pinterest.com Ačkoliv jsou perlové náušnice starou dobrou klasikou, trendy roku 2020 je posouvají ještě dál. V kurzu jsou perlové náušnice výjimečných tvarů, které vypadají spíš jako umělecké dílo. Perlové náušnice tak v roce 2020 spadají spíš k jedinečným designovým kouskům, které vůbec nenudí. Trendy jsou například výrazné visací perlové náušnice, v roce 2020 se nosí rovněž perlové náušnice kruhového tvaru.

Autor:
Publikováno: 15. 1. 2020 14:00 Nahlásit obsah