Tyto svatební šaty rozdělily uživatele internetu na dva oddělené tábory. Vysvětlíme vám proč!

Tyto svatební šaty rozdělily uživatele internetu na dva oddělené tábory. Vysvětlíme vám proč! Zdroj: http://furoshikiforum.com/

Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den tou nejhezčí nevěstou na světě. Proto se také s tímto snem pojí důkladné plánování onoho slavnostního dne a samozřejmě k němu patří i svatební šaty. V následujícím článku vám ukážeme šaty, které uživatele internetu rozdělily na dva tábory.

Některé ženy, co se týče svatebních šatů, nedají dopustit na bílou klasiku a jiné jsou v tomto směru odvážnější a zvolí výstřední kousek, ať už jde o střih nebo dokonce i barvu.

Zdroj: metro2997.rssing.com Tyto šaty jsou od každého něco, protože vrchní část je klasicky bílá a postupně se šaty rozšiřují a mění se v barvy, které připomínají západ slunce. Na stránce Igmur, kde tyto šaty můžete vidět, mají již více než 2,5 miliónů kliknutí a v komentářích najdete nejrůznější názory.

Zdroj: upshout.net Někteří všeteční lidé se zabývají otázkou, kolik asi nevěst si takto zničí své svatební šaty, když se budou snažit je napodobit, naopak jiní jsou z tohoto nápadu i ze vzhledu šatů unešení.

Zdroj: fashionablygeek.com A co si myslíte vy? Vyzkoušely byste je nebo byste raději daly přednost něčemu méně okázalému? Podělte se s námi o názory v komentářích!

Autor:
Publikováno: 6. 2. 2017 14:00 Nahlásit obsah