V čem se nám muži nelíbí? Měli by se vyhnout těmto módním přešlapům

V čem se nám muži nelíbí? Měli by se vyhnout těmto módním přešlapům Zdroj: Shutterstock.com

Muži se chtějí také líbit. I když jejich outfit vypadá na první pohled bezchybně, několika módními přešlapy jej mohou v očích ženy nevědomky zcela zabít. A nejde jenom o ponožky v sandálech. Jaké "módní výstřelky" nechtějí ženy mužům vůbec tolerovat?

Když má příliš dlouhé rukávy u košile

Zdroj: Brightside.me Co ženám na mužích vadí? Třeba, když si oblečou košili s příliš dlouhými rukávy. Jednoduchým řešením je rukávy prostě vyhrnout. A pánové, vyhrnuté rukávy u pánské košile vypadají nejen mužně, ale devíti z deseti žen připadají také velmi sexy.

Když nosí sluneční brýle uvnitř místnosti

Zdroj: Brightside.me Správně zvolené sluneční brýle mužům prostě sluší. Ale když vejdou zvenčí dovnitř budovy, měli by si je sundat. Většina žen soudí, že tak budou vypadat mnohem inteligentněji.

Když si do kalhot ledabyle zastrčí košili

Zdroj: Brightside.me Když košile nebo triko nepřiléhají na tělo, ale jsou volnější, muži dělají jednu zásadní chybu: Ledabyle si je zastrčí do kalhot, což nevypadá příliš hezky. Podle módní expertů se tento volnější kousek oblečení do kalhot nezastrkuje, nýbrž skládá.

Když nenosí hodinky

Zdroj: Brightside.me

Jakmile muž podtrhne svůj outfit hodinkami, bude na jemnější pohlaví působit mnohem mužněji. Pánové mohou přitom vybírat ze spousty typů hodinek - od sportovních přes business až po hodinky na běžné nošení.

Když chodí jenom v botaskách

Zdroj: Brightside.me Ženy se domnívají, že je velká škoda, když někteří muži chodí jenom v botaskách, protože by jim slušely i jiné typy bot. Pánové by tedy měli najít odvahu a zkusit zkombinovat třeba pánské polobotky či mokasíny s odpovídajícím oblečením.

Když nosí dlouhá a volná trička

Zdroj: Brightside.me Ženy se netváří ani na to, když si muž oblékne delší a volnější triko. Pokud se pod ním nesnaží schovat břicho, měl by raději zvolit střihově jiný typ oděvu.

Když neví, jakým způsobem a kdy nosit ponožky

Zdroj: Brightside.me Ponožky jsou pro muže módním problémem číslo jedna. Známým přešlapem jsou ponožky v sandálech. Muži se ovšem dopouštějí chyb také tehdy, když si do uzavřených bot nevezmou ponožky žádné. Muži by se měli rovněž vyvarovat - pokud zrovna nesportují - také nošení ponožek bílé barvy, neboť tato barevná kombinace na nich vypadá při běžném nošení velmi nevkusně.

Autor:
Publikováno: 4. 4. 2018 09:56 Nahlásit obsah
Loading...