Žena nechala svého manžela, aby ji po celý týden oblékal: Výsledek opravdu stojí za to!

Žena nechala svého manžela, aby ji po celý týden oblékal: Výsledek opravdu stojí za to! Zdroj: Brightside.me

Máte plný šatník oblečení a přesto nevíte, co na sebe? Co kdybyste pro tentokrát nechala svého partnera, aby vás po celý týden oblékal? Inspirovat se můžete třeba Američankou Caitlyn, která nechala svého muže Colina, aby z její skříně po celý týden vybíral oblečení, které si vezme na sebe. Výsledek podle nás předčil očekávání!

Caitlyn má stejně jako další ženy šatník plný oblečení, některé z kousků si dokonce nikdy neoblékla. I přesto měla pravidelně pocit, že nemá co na sebe. Pak se rozhodla, že se svým šatníkem zkusí zaexperimentovat, a proto požádala svého manžela, aby jí po celý týden vybíral oblečení. Caitlyn následně uznala, že její manžel má opravdu cit pro módu a že jeho rozhodnutí ji skutečně mile překvapila!

Pondělí

Zdroj: Brightside.me V pondělí ráno Caitlyn nevěřícně sledovala, jak jí Colin v jejím šatníku vybírá oblečení. Tento den se měla setkat se svými obchodními partnery, proto očekávala, že si vezme formální oblečení. Colin ovšem z jejího šatníku vybral kombinaci, která podle ní nebyla pro obchodní schůzku vůbec vhodná. Colin ale argumentoval slovy, že je vše zakryté, nikdo nebude zírat a vytvoří se jarní atmosféra.

„Přesto věřte, že všichni zírali. Od kolegů jsem tento den dostala za svůj outfit spoustu komplimentů. Jsem si stoprocentně jistá, že si tuto kombinaci ještě někdy obléknu,“ tvrdí Caitlyn.

Úterý

Zdroj: Brightside.me Druhý den se Caitlyn utvrdila v tom, že její manžel má rád jasné barvy. Zrovna měl být krásný den a její manžel navíc chtěl, aby zářila jako sluníčko. Našel také její starou tašku, kterou přestala nosit, protože si myslela, že je velmi dětinská. „Od té doby, co ji můj manžel znovu objevil, se stala mým oblíbeným doplňkem,“ přiznává Caitlyn.

Středa

Zdroj: Brightside.me Caitlyn a Colin měli ve středu výročí, které chtěli oslavit romantickou večeří. Jelikož se dvěma malými dětmi nemohli jít do restaurace, rozhodli se, že si udělají romantický večer doma. Colin pro tuto příležitost své manželce vybral malé černé šaty.

„Naše výročí jsme tímto způsobem slavily už dřív. Nikdy by mě ale nenapadlo, abych se pro tuto příležitost nějak extra oblékla. Tento večer jsem ale měla pocit, jako bychom byli na našem prvním rande!“ pěje slova chvály Caitlyn.

Čtvrtek

Zdroj: Brightside.me Tyto červené šaty neměla Caitlyn velmi dlouho na sobě. Přišly jí příliš krátké a myslela si, že červená barva jí moc nelichotí. „Colin je ale vybral a prohlásil, že v nich vypadám naprosto skvěle,“ říká Caitlyn. V těchto šatech Caitlyn strávila večer u rodičů, i když se v nich cítila strašně neohrabaně, slova jejího manžela jí dodala sebedůvěru.

Pátek

Zdroj: Brightside.me V pátek se měla Caitlyn opět setkat s rodiči, proto pro ni Colin vybral tento pohodlný a stylový džínový outfit. „Kdyby bylo na mě, vezmu si nějaké elegantní šaty a boty. Byla jsem ale nakonec ráda za oblečení, které mi manžel vybral, a myslím, že už jej teď budu nosit častěji,“ tvrdí Caitlyn.

Sobota

Zdroj: Brightside.me Sobota byla dnem pro rodinné výlety. Colin popustil uzdu své představivosti a cítil se skoro jako skutečný stylista. „Dal mi mou oblíbenou bundu, pohodlné oranžové letní šaty a tenisky a prohlásil, že vypadám opravdu roztomile. Myslím, že fotka ukazuje, že rodinná procházka byla opravdu skvělá,“ podotýká Caitlyn.

Neděle

Zdroj: Brightside.me Caitlyn a Colin neměli na neděli žádné plány. Colin ale chtěl, aby se jeho manželka cítila elegantně a žensky. Oblékla si proto svoje oblíbené černé šaty, které nosí pouze příležitostně. „Ukázalo se, že nemusím hledat důvod, kvůli kterému si můžu tyto šaty obléct. Život s mým mužem je jedna skvělá příležitost,“ vyznává se Caitlyn.

Co tomuto experimentu říká sama Caitlyn?

Překvapilo ji, že tento úkol vzal její manžel velmi zodpovědně. Pečlivě vybíral každé oblečení i doplňky. Každé ráno, když si Caitlyn oblékala svršky, které jí její manžel vybral, se podívala do zrcadla a šťastně se usmála.

Uvědomila si následující: „Nebojte se experimentovat. Nemusíte mít tu správnou příležitost k tomu, abyste si oblékla večerní šaty nebo tenisky s tričkem. Jestli se v nich cítíte dobře a jestli se na vás váš partner dívá očima plnýma uznání a hrdosti, neváhejte ani na chvíli. Zkuste svého partnera požádat, aby vám vybral oblečení alespoň na jeden den. Budete příjemně překvapena,“ vzkazuje Caitlyn ostatním ženám.

Autor:
Publikováno: 7. 3. 2018 12:00 Nahlásit obsah

Loading...