Známe parfémové hity letošních Vánoc! Sepište Ježíškovi svůj wishlist

Známe parfémové hity letošních Vánoc! Sepište Ježíškovi svůj wishlist Zdroj: https://www.parfemy-elnino.cz/

Že varná konvice či pletený svetr s infantilním vzorem není zrovna to, co byste si přála letos nalézt pod stromečkem? Jděte na to mazaně od lesa! Najděte si v naplněném denním harmonogramu 15 minut, vraťte se zpět do svých dětských let a sepište si wishlist svých přání.

Abychom vám rozhodování ještě více ulehčili, vytipovali jsme pro vás hity letošních Vánoc - parfémy, které by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti.

Rozbalte si pod stromkem luxus v podobě nové vůně od Diora

Nekončící příval energie, dobré nálady a hravosti. Bude vám stačit jediné přivonění k novince  Christian Dior Joy by Dior a věřte, že se rozzářeného úsměvu na tváři jen tak nezbavíte. Okouzlující elixír utváří silná dvojice – bílé pižmo a ohromující jasmín. Parfém Joy by Dior vás bude od prvního okamžiku uchvacovat svou něžnou aurou květin, křišťálově čistou jiskřivostí citrusových esencí bergamotu a mandarinky v úvodu i smyslným pudrovým šepotem pižma. Skvostný růžový flakon dámské vůně Joy by Dior ozdobený krystaly se stane šperkem ve sbírce každé milovnice parfémů.

Zdroj: parfemy-elnino.cz

Nechte se rozmazlovat novinkou od značky Calvin Klein

Nemusíte být slavnou herečkou či modelkou z titulní strany módních magazínů, ale věřte, že i vy vyzařujete jedinečnou krásu a sílu. Poodkryjte ji v sobě s novinkou roku 2018 z dílny oblíbené značky Calvin Klein. Každá z nás si zaslouží být hýčkána a dámská vůně Calvin Klein Women je k tomu přímo předurčena. Osvěžující úvodní akordy eukalyptu a citrusů se špetkou pikantního černého pepře jsou dokonalým protipólem ohromujícího květinového srdce z magnolie a jasmínu a jemně orientálního základu z olibanum, ambroxanu a dřevitého akordu cedru. Calvin Klein Women, to je neobyčejná vůně i pro na první pohled obyčejné ženy.

Zdroj: parfemy-elnino.cz

Nová kapitola svádění s HUGO BOSS

Nebojte se posunout své hranice svádění, obklopte se vůní, které nebude moci nikdo odolat! Fascinující novinka Boss The Scent Private Accord for Her v sobě ukrývá inovovanou várku smyslnosti, kterou si můžete propůjčit, kdykoliv vyrazíte vstříc svým nepřekonaným touhám. Až afrodiziakální účinky zajišťuje v dámské vůni Boss The Scent Private Accord for Her méně tradiční akord absolutu kakaa. Tajemná, sladce-orientální vůně se otevírá šťavnatou mandarinkou, kterou doplňují omamné květy vonokvětky a kávy. Nepřehlédnutelný sex-appeal však dámské vůni Boss The Scent Private Accord for Her dodávají již zmiňované lehce pražené kakaové boby.

Zdroj: parfemy-elnino.cz

Autor:
Publikováno: 19. 11. 2018 08:00 Nahlásit obsah