Kategorie Nejnovější obsah

Článek
4 zásadní chyby, kterých se muži dopouštějí při milování!
4 zásadní chyby, kterých se muži dopouštějí při milování! Ačkoliv to může být pro muže naprosto nepředstavitelná věc, i oni se dopouštějí při sexu pár chybiček, které my ženy nesnášíme. Jenže ať už chceme nebo ne, chyba je především i na naší straně, protože se svým partnerem nedokážeme o tom, co se nám líbí nebo nelíbí, otevřeně mluvit.
Článek
7 nejčastějších chyb, které děláte při holení!
7 nejčastějších chyb, které děláte při holení! Ačkoliv léto pomalu ale jistě končí, ještě pořád na nás čekají slunečné dny, kdy je zapotřebí, aby naše nožky byly krásně hebké a bez chloupků. I přesto, že se holení může zdát jako naprosto triviální věc, většina z nás se dopouští několika chyb, které je zapotřebí okamžitě napravit!
Článek
Lidé ji nazývali příšerou. Dnes ale celému světu bere dech svými proměnami a šikovností!
Lidé ji nazývali příšerou. Dnes ale celému světu bere dech svými proměnami a šikovností! Žijeme v době, ve které bohužel sociální sítě hýbou světem a díky nim si právě i obyčejní lidé dokážou rozjet slibnou kariéru. Dnes pro vás máme příběh 21leté Radky Kováčové, která pochází z Galanty na Slovenku.
Článek
Jaké jsou zdravotní výhody slupky od cibule? Nevyhazujte ji!
Jaké jsou zdravotní výhody slupky od cibule? Nevyhazujte ji! Určitě i vy patříte mezi ty, kteří po oloupání cibule, okamžitě její slupku hází do koše. Jenže ono se ukázalo, že právě tato slupka je pro naše zdraví opravdu velmi prospěšná. Tak se pojďme podívat na to, co všechno by nám mohla přinést.
Článek
Nejhorší otec na internetu? To, co dělá tento muž se svým dítětem, naštve každého...
Nejhorší otec na internetu? To, co dělá tento muž se svým dítětem, naštve každého... Na následujících fotografiích můžete vidět Romana R., který žije v Rusku ve městě Zelenogorsk. Jde o zapáleného fanouška kaskadérských kousků a právě i on sám se o nějaké pokouší, i když opravdu bláznivým způsobem.
Článek
Je jediný člověk s tímto syndromem. Podívejte se na 13letého chlapce uvězněného v těle dítěte...
Je jediný člověk s tímto syndromem. Podívejte se na 13letého chlapce uvězněného v těle dítěte... Když byly chlapci jménem Angus Palmes teprve tři roky, všimli si jeho rodiče toho, že ačkoliv vypadá jako děti v jeho věku, zcela jistě se chová trošku odlišně. Nechali jej proto vyšetřit, nečekali však, že jeho diagnóza bude až takhle vzácná…
Článek
9 chytrých triků, díky kterým si nebudete muset umývat vlasy tak často!
9 chytrých triků, díky kterým si nebudete muset umývat vlasy tak často! Efekt umytých vlasů bohužel příliš dlouho nevydrží a čím častěji si je umýváme, tím dříve k tomu opět dochází. Každodenním umýváním vlasů jsou totiž vlasové folikuly neustále stimulovány a právě ty způsobují, že jsou naše vlasy mastné.
Článek
Několik týdnů se kvůli depresím nestarala o vlasy. Když je chtěla ostříhat, kadeřnice to odmítla...
Několik týdnů se kvůli depresím nestarala o vlasy. Když je chtěla ostříhat, kadeřnice to odmítla... Bohužel nárůst lidí, kteří trpí depresemi, se rapidně každoročně zvedá a ani Česká republika není výjimkou. Na každého člověka deprese působí jinak a někdy se člověk může zachovat opravdu velmi prapodivně.
(7316) Načíst více