Kategorie Nejnovější obsah

Článek
Ženy se shodují: Vaginální mykóza dokáže pořádně potrápit zvlášť v létě
Ženy se shodují: Vaginální mykóza dokáže pořádně potrápit zvlášť v létě Nepřítelem číslo jedna je teď pro většinu žen vaginální mykóza, která dokáže pořádně znepříjemnit krásné letní počasí. Jak se tomuto intimnímu onemocnění přes léto vyhnout? Případně jak jej co nejrychleji zaléčit, abyste si mohla opět naplno užívat tepla, vody a sluníčka?
Článek
Otec se chtěl zviditelnit na Facebooku, tak vystrčil dítě z okna. Chtěl tisíc lajků, aby ho nepustil!
Otec se chtěl zviditelnit na Facebooku, tak vystrčil dítě z okna. Chtěl tisíc lajků, aby ho nepustil! Bohužel žijeme v době, kdy sociální sítě hýbou světem a lidé jsou schopni udělat opravdu cokoliv jen proto, aby na sebe upozornili. Následující příběh, který vám dnes přinášíme, je toho zářným důkazem…
Článek
8 znamení, že žijete v toxickém vztahu!
8 znamení, že žijete v toxickém vztahu! Ne nadarmo se říká, že láska je slepá a zamilovaní lidé často ignorují známky toho, že vztah, ve kterém se právě nachází, je spíše škodlivým nežli přínosným. A jaké známky to vlastně jsou? Podle čeho se dá poznat, že nejde o skutečnou, ale toxickou lásku?
Článek
Pět tibetských cviků, díky kterým posílíte celé tělo během 10 minut!
Pět tibetských cviků, díky kterým posílíte celé tělo během 10 minut! Sice do začátku prázdnin zbývá už jen pár dnů, začít se cvičením není ale nikdy pozdě, nemyslíte? Také ovšem chápeme, že ne každý z nás má čas chodit do posilovny, a proto jsme si pro vás připravili seznam 5 cviků, které můžete dělat v pohodlí domova. Navíc jsou opravdu velmi účinné.
Článek
6 symptomů, které včas odhalí rakovinu slinivky břišní!
6 symptomů, které včas odhalí rakovinu slinivky břišní! V České republice je každoročně rakovina slinivky břišní diagnostikována přibližně 1600 pacientům a tím, že je to velmi zákeřný druh rakoviny, úmrtnost nese číslo téměř totožné.
Článek
Fotka tohoto manželského páru způsobila senzaci. Dozvíte se, proč!
Fotka tohoto manželského páru způsobila senzaci. Dozvíte se, proč! "I po letech, tento muž miluje každou křivku, každý záhyb, každý kousek mého těla. Nikdy jsem nerozuměla tomu, proč," vyznala se Jasmine Owens na Instagramu a připnula fotku, na níž je se svým mužem pouze v plavkách. Z jejího instagramového vyznání se takřka přes noc stala velká senzace. Lidé jej komentovali i sdíleli. Čtěte dál a dozvíte se, proč.
(7087) Načíst více