Kategorie Nejnovější obsah

Článek
Těhotná matka chtěla udělat ultrazvuk. Když se doktor podíval skrz přístroj, zůstal jak opařený!
Těhotná matka chtěla udělat ultrazvuk. Když se doktor podíval skrz přístroj, zůstal jak opařený! Když 33letá žena z Francie znovu otěhotněla, neměla ani tušení, že její děložní stěna po prodělaných již pěti císařských řezech je velmi slabá. Bohužel během tohoto těhotenství na sobě žádné zvláštnosti nepozorovala, proto ji ani nenapadlo, že by se mohlo něco stát…
Článek
Nechte své děti kreativně vyřádit: A přidejte se k nim!
Nechte své děti kreativně vyřádit: A přidejte se k nim! Ať už máte na starost jedno nebo více dětí, je nutné jim čas od času připravit nějakou kreativní zábavu. Rozvíjejte jejich tvořivost a přidejte se k nim – máme pro vás hned několik nápadů, jak čas s dětmi trávit o chlup kreativněji.
Článek
Pokud na sobě zaznamenáte tyto příznaky, jde o aneuryzma hlavní tepny. Rozhodně je neignorujte!
Pokud na sobě zaznamenáte tyto příznaky, jde o aneuryzma hlavní tepny. Rozhodně je neignorujte! Víte, co znamená aneuryzma aorty? Jde o výduť hlavní tepny, které se jinak také říká tichý zabiják. Jde totiž o rozšíření či vyboulení největší lidské tepny, bohužel příznaky tohoto onemocnění nebývají příliš zřetelné, a proto je obecně toto onemocnění bráno jako velmi zákeřné.
Článek
Velký příběh lásky: svou ženu zachránil z koncentračního tábora
Velký příběh lásky: svou ženu zachránil z koncentračního tábora V době, kdy se téměř každé manželství rozpadá, jsou podobné příběhy velmi vzácné. Tento je o dvou mladých lidech, které spojila dohromady druhá světová válka a kteří si dali slib, že spolu stráví zbytek života. Už jsou spolu přes 71 let.
Článek
Vývoj těhotenských testů. S pomocí čeho dříve ženy zjišťovaly svá těhotenství?
Vývoj těhotenských testů. S pomocí čeho dříve ženy zjišťovaly svá těhotenství? Sdílet radostnou novinu o těhotenství s vašimi blízkými je opravdu snadné. Ovšem zjistit to, že jste skutečně těhotná, tak snadné vždy nebylo. V dnešním světě určit, zda je žena v očekávání, ji stojí akorát jeden výlet do lékárny a pár stovek, jenže jak tomu bylo dříve?
Článek
Jazyk jako odraz našeho zdraví. Co o vás vypovídá jeho barva?
Jazyk jako odraz našeho zdraví. Co o vás vypovídá jeho barva? Ačkoliv někteří z nás opomínají důležitost jazyka, měli bychom si uvědomit, že bez něj bychom nedokázali mluvit, vychutnat si naše jídlo, komunikovat a především bychom ani nevěděli, zda je s námi všechno v pořádku. Ptáte se jak to? Jazyk totiž dokáže o celkovém zdraví našeho těla vypovědět více, než jste si kdy mysleli.
(6754) Načíst více