Kategorie Nejnovější obsah

Článek
Česnek pod polštářem? Může to znít divně, ale má to jednu velkou výhodu
Česnek pod polštářem? Může to znít divně, ale má to jednu velkou výhodu O česneku se říká, že je to životabudič, efrodisiakum a má léčivé schopnosti, které znali již ve starověku. Kvalitní česnek totiž obsahuje vitamíny, minerály a antioxidanty, které dokážou s naším tělem doslova divy.
Článek
Žena se ve svatební den oblékla do šatů, ve kterých se vdávala její maminka i babička
Žena se ve svatební den oblékla do šatů, ve kterých se vdávala její maminka i babička Svatba je v našem životě naprosto výjimečným okamžikem. Ovšem může se stát ještě výjimečnějším, když se podobně jako 23letá Američanka Jordan Delgado budete ve svůj den D držet rodinných tradic. Jordan si totiž na svoji svatbu oblékla úplně stejné šaty, ve kterých se vdávala také její maminka a před ní i babička.
Článek
7 možných příčin toho, proč jste stále unavená
7 možných příčin toho, proč jste stále unavená Je zcela běžné, že se po celém dnu ve škole nebo v práci cítíte vyčerpaná. Pokud jste ale bez energie delší dobu, raději zbystřete. Únava a celkové vyčerpání totiž mohou být projevem vážnějšího onemocnění.
Článek
Co dělat, aby baterie v mobilním telefonu vydržela déle?
Co dělat, aby baterie v mobilním telefonu vydržela déle? Tohle pravděpodobně známe všichni – koupíme si nový mobilní telefon, baterie vydrží několik hodin, avšak najednou její výdrž slábne a slábne a my si s sebou musíme neustále brát nabíječku.
(7882) Načíst více