Kategorie Láska

Článek
Tři kruté pravdy o lásce!
Tři kruté pravdy o lásce! Mnozí z nás si lásku zidealizovali. Vidíme ji jako nějaký všelék na všechny problémy a strasti života. Filmy, příběhy které slýcháme a i naše historie o ní mluví jako o „konečném cíli“ naší cesty. Má to být dokonalé řešení na všechny problémy a boje.
Článek
Melissa Molinaro zatančila s úžasnou choreografií na její svatbě inspirovanou Beyoncé
Melissa Molinaro zatančila s úžasnou choreografií na její svatbě inspirovanou Beyoncé Kanadská zpěvačka, herečka a hvězda reality show Pussycat Dolls: Search For The Next Doll se stala senzací poté, co její taneční choreografie na její svatbě unikla na internet.
Článek
Se kterým slavným upírem byste měla chodit podle znamení horoskopu?
Se kterým slavným upírem byste měla chodit podle znamení horoskopu? Znamení horoskopu o vás prozradí více než oblíbenou barvu, povahu a zájmové preference. Zajímalo by vás, se kterým slavným upírem nebo upírkou by vám to sedělo? Je vám souzen Damon Z Upířích deníku, Eric z Pravé krve nebo svůdná Akasha,královna všech prokletých? To zjistíte pouze v naší fotogalerii.
Článek
Podezřívala svého přítele, tak se schovala pod postel. To ale netušila, co na ni čeká!
Podezřívala svého přítele, tak se schovala pod postel. To ale netušila, co na ni čeká! Milé dámy, věříte svému manželovi či příteli? A napadlo by vás někdy jej nějak vyzkoušet, zda vám je věrný?
Článek
Co dokáže s vaším tělem udělat sexuální půst?
Co dokáže s vaším tělem udělat sexuální půst? Přemýšlela jste už někdy nad tím, co se děje s vaším tělem, když jste už dlouhou dobu neměla sex? Že ne? V tom případě by vás tento článek měl zajímat.
Článek
Ženatý muž se scházel několik let s jinou ženou, důvod vás překvapí
Ženatý muž se scházel několik let s jinou ženou, důvod vás překvapí Známý bloger Jarrid Wilson se před nějakou dobou na svém blogu oficiálně přiznal k něčemu, co nikdo nečekal. Prozradil na sebe opravdu velkou pikantnost, která všechny překvapila.
Článek
Studie zjistila, s kolika lidmi byste měli mít sex
Studie zjistila, s kolika lidmi byste měli mít sex Ať už dříve, či později, vždy přijdou mezi partnery na přetřes jejich minulé známosti. A ne vždy to musí být příjemný rozhovor. Žádný z partnerů totiž neví, jestli vysoké číslo druhého ohromí či znechutí a jestli naopak nízké číslo nevyvolá dojem určité nezkušenosti.
Článek
Čtenářka píše: Těhotná Blac Chyna pózovala nahá pro časopis Paper
Čtenářka píše: Těhotná Blac Chyna pózovala nahá pro časopis Paper Bývalá striptérka, snoubenka Roberta Kardashiana a hvězda reality show opět šokuje. Převedla své nahé tělo pro časopis Paper.
(679) Načíst více