Kategorie Zdravý životní styl

Článek
Slintavka a kulhavka - nejnakažlivější choroba na světě, která postihuje děti!
Slintavka a kulhavka - nejnakažlivější choroba na světě, která postihuje děti! Každý rodič, který má potomka ve školním věku, moc dobře ví, že je jeho dítě denně vystaveno riziku některých infekčních onemocnění. Některé nemoci jsou však mnohem závažnější než jiné. Dnes bude přesněji řeč o slintavce a kulhavce, tzv. nemocí rukou, nohou a úst.
Článek
Těhotenství krok po kroku – co vás čeká a nemine v šestém měsíci?
Těhotenství krok po kroku – co vás čeká a nemine v šestém měsíci? Čas běží a než se nadějete, nastane šestý měsíc těhotenství, který by pro vás měl být vcelku příjemný. Vaše bříško pomalu roste, nevolnosti mizí a vaše děťátko už je natolik veliké, že cítíte jeho pohyby.
Článek
Pokud zpozorujete na nehtu něco podobného, okamžitě kontaktujte lékaře. Může jít i o život...
Pokud zpozorujete na nehtu něco podobného, okamžitě kontaktujte lékaře. Může jít i o život... Poté, co se žena dozvěděla o tom, že má rakovinu, okamžitě zburcovala sociální síť, kde to oznámila. Chtěla totiž varovat všechny okolo sebe, aby si všímali jakýchkoliv změn na svém těle.
Článek
To, co vidíte, nejsou řezné rány ani útok od zvířete. Je to věc, kterou má doma úplně každý!
To, co vidíte, nejsou řezné rány ani útok od zvířete. Je to věc, kterou má doma úplně každý! Jízda na motorce je sama o sobě velmi nebezpečná, jenže rány, které na sobě tento chlapec má, nejsou od motorky, ale od něčeho, co téměř každý z nás nosí denně u sebe.
Článek
Co způsobuje zápach z úst a jak se ho zbavit?
Co způsobuje zápach z úst a jak se ho zbavit? Nikdo o tom nemluví, přesto se ale jedná o problém, který trápí nejednoho člověka. Řeč je o halitóze, neboli zápachu z úst. Co vše ale může být jeho příčinou a jak se tomuto choulostivému problému bránit?
Článek
4 zlozvyky, které negativně ovlivňují váš sexuální život!
4 zlozvyky, které negativně ovlivňují váš sexuální život! Naše libido negativně neovlivňuje jen únava nebo bolest hlavy. Naše menší prohřešky, kterých se dopouštíme téměř denně, nejenže ovlivňují to, jak vypadáme, ale také to, jak moc na svého miláčka máme chuť.
(66) Načíst více