Kategorie Móda

Článek
Victoria's Secret Fashion Show: Supermodelky, krásná těla, luxusní erotické prádlo
Victoria's Secret Fashion Show: Supermodelky, krásná těla, luxusní erotické prádlo Je módní show Victoria's Secret Fashion Show nejluxusnější událostí roku? Rozhodně ano! Krásné supermodelky, štíhlá těla, erotické prádlo, spoustu zábavy - to všechno bylo před pár dny k vidění v Paříži.
Článek
Čtenářka píše: Jak si správně vybrat parfém?
Čtenářka píše: Jak si správně vybrat parfém? Parfém – zvýraznění krásy a ženskosti. Kouzelník, který vám dokáže ovlivnit náladu a může mít i afrodiziakální účinky. Jak si ale vybrat ten pravý? Takový, co se líbí vám i vašemu partnerovi, nevoní příliš silně, ale ani slabě? Prostě parfém přesně na míru! Máme pro vás pár tipů, které vám mohou výběr „toho pravého“ usnadnit.
Článek
Čtenářka píše: Slavný návrhář Oscar de la Renta
Čtenářka píše: Slavný návrhář Oscar de la Renta Oscar de la Renta se řadí mezi přední světové návrháře a vidět jeho šaty na přehlídkách je opravdový zážitek! Kéž by se ceny pohybovaly přijatelné i pro ty "normální" z nás, protože vyrazit na ples v jeho róbě musí být prostě úžasný pocit!
Článek
Hravou a veselou dámou jedině s VUCH
Hravou a veselou dámou jedině s VUCH Je tvou pravou rukou, je tvou kamarádkou, nosíš ji stále u sebe, a hlavně - nikomu ji sobecky nepůjčuješ, protože je prostě úžasná. Co je to? No přeci tvá nová peněženka od Vuch.
Článek
10 módních triků, díky kterým budete vypadat vyšší!
10 módních triků, díky kterým budete vypadat vyšší! Pro ty, které by rády vypadaly vyšší, než jsou, jsme si pro vás nachystali 10 účinných triků, které vám v tom pomohou! Správný výběr oblečení lichotícího postavě, dokáže udělat divy.
Článek
Čtenářka píše: MTV Video Music Awards 2016 - odvážné outfity a hvězdná vystoupení
Čtenářka píše: MTV Video Music Awards 2016 - odvážné outfity a hvězdná vystoupení Letošní předávání cen MTV Video Music Awards, které se uskutečnilo ve slavné Madison Square Garden v New Yorku, bylo plné překvapení, zábavy, módy a úžasných vystoupení.
Článek
Že nevěsty musí být v bílém? To už dneska neplatí
Že nevěsty musí být v bílém? To už dneska neplatí Když se řekne slovo svatba, většinou si představíme ženicha v obleku a nevěstu v romantických bílých šatech. Nevěsty se už dnes ale dávno neřídí podle této tradice a na svatbu vyráží klidně v šatech různobarevných.
Článek
Vrací se móda 90. let! Nevěříš? Tady máš důkaz
Vrací se móda 90. let! Nevěříš? Tady máš důkaz Také tak ráda nosíš legíny, krátké topy a džínové bundičky? Ještě před pár lety byla tato móda 90. let totálně out, dnes se však opět vrací, aby zaplnila naše šatníky. Co vše se z tehdejší módy vrátilo?
(408) Načíst více