Kategorie Cvičení

Článek
Zacvičte s vráskami! 5 skvělých cviků pro tvář bez vrásek
Zacvičte s vráskami! 5 skvělých cviků pro tvář bez vrásek Vrásky k ženám a k postupujícímu věku patří. Některé je přijímají s pokorou jako odraz svého prožitého života, jiné se s nimi nechtějí smířit za žádnou cenu. Patříte mezi ně? Ještě předtím, než vyrazíte na botox, můžete vyzkoušet tyto skvělé cviky, které vám s povolenou kůží na tváři pomohou.
Článek
Ukážeme vám, jak můžete spálit 200 kalorií
Ukážeme vám, jak můžete spálit 200 kalorií Chtěli byste zhubnout, ale nechce se vám do posilovny a na domácí cvičení vám pro samé starosti o domácnost nezbývá čas? Ukážeme vám, že i během běžných činností jako je vysávání, žehlení nebo venčení psa, můžete spálit až o 200 kalorií navíc!
Článek
4 jógové pozice, které vám zajistí lepší orgasmus
4 jógové pozice, které vám zajistí lepší orgasmus Chcete si vybudovat pevnější zadeček a zažít silnější orgasmus? Stačí vám k tomu jen pár pozic jógy.
Článek
Jak se správně namotivovat k tomu, abychom začali hubnout?
Jak se správně namotivovat k tomu, abychom začali hubnout? Hubnutí je pro některé nekonečný kolotoč odříkání, přejídání, následných výčitek a jo-jo efektu. Všichni dobře víme, že hubnutí začíná v hlavě. Jak se tedy správně namotivovat k tomu, abychom tentokrát opravdu vydrželi?
Článek
Chcete zhubnout, ale nechcete platit za posilovnu? Víme, jak na to!
Chcete zhubnout, ale nechcete platit za posilovnu? Víme, jak na to! Když už se odhodláme a rozhodneme se, že začneme hubnout, vedou většinou naše první kroky směrem k nejbližšímu fitness centru. Pořízení členství či permanentky však nepatří mezi nejlevnější záležitosti. Jak tedy zhubnout a zformovat postavu bez toho aniž bychom musely platit za drahé vstupy v posilovně?
Článek
Skvělé hubnoucí proměny, které vám dodají motivaci
Skvělé hubnoucí proměny, které vám dodají motivaci Určitě jste to, dámy, již zažily. Během hubnutí se dostaví krize a vy máte chuť vzít čokoládu a na všechno se vykašlat. V takové chvíli vám může pomoci pořádná dávka motivace! Tyto ženy to totiž nevzdaly a své vysněné tělo si vybojovaly. Když to zvládly ony, dokážete to i vy!
Článek
Zpevňujeme celé tělo - bříško
Zpevňujeme celé tělo - bříško Štíhlý pas a pevné bříško je snem většiny žen i mužů. Neobejde se to bez pravidelného cvičení a dodržování zdravého jídelníčku.
Článek
Cviky, které vám zaručí krásný dekolt!
Cviky, které vám zaručí krásný dekolt! Přáli byste si mít krásná a pevná prsa? Není jednoduší cesty, než si každý den zacvičit tyto cviky. Uvidíte, že již po pár dnech pravidelného cvičení se začnou rýsovat vaše vysněné tvary! Tak na co čekat, vzhůru do cvičení!
(74) Načíst více