Kategorie Dojemné

Článek
Hledal svého ukradeného psa na psích jatkách. To, co tam však našel, jej stálo veškeré peníze...
Hledal svého ukradeného psa na psích jatkách. To, co tam však našel, jej stálo veškeré peníze... Následující příběh je opravdu ojedinělý, protože něco takového by dokázal jen málokdo. Wang Yan z Číny byl velmi úspěšný podnikatel, který měl v ocelářském průmyslu neuvěřitelné štěstí. Jenže vydělané peníze mu nevynahradily psí lásku, o kterou přišel…
Článek
11letá dívka ukázala učitelce tajný vzkaz ve svém sešitě. Ta okamžitě zavolala policii...
11letá dívka ukázala učitelce tajný vzkaz ve svém sešitě. Ta okamžitě zavolala policii... Příběh, který vám dnes přinášíme, se odehrál v Louisianě, kde Donald Ray Guy, kterému bylo teprve 27 let, držel proti své vůli ve společném domě svou přítelkyni a její 11letou dceru. Naštěstí matka dostala nápad, jak je z tohoto vězení dostat, aniž by se o tom její přítel dozvěděl.
Článek
I přesto, že už nemohla mít děti, jí v nemocnici řekli, že je těhotná. Další zpráva ale dostala i samotné lékaře!
I přesto, že už nemohla mít děti, jí v nemocnici řekli, že je těhotná. Další zpráva ale dostala i samotné lékaře! Příběh Treviona a Joani začal už na střední škole, kde se do sebe bláznivě zamilovali. Poté se vzali a přivedli společně na svět čtyři nádherné dcery. Jenže po narození poslední dcery bylo Joani sděleno, že další těhotenství už bohužel není možné.
Článek
Pro ženu, která přežila 32 bodných ran od svého bývalého přítele, připravili nečekané překvapení!
Pro ženu, která přežila 32 bodných ran od svého bývalého přítele, připravili nečekané překvapení! V roce 2012, když bylo Melisse Dohme pouhých 20 let, byla pobodána svým bývalým přítelem. Utržila celkem 32 bodných ran a nebýt pohotového hasiče Camerona Hilla, nejspíše by tento útok nepřežila.
(72) Načíst více