Kategorie Psychologie

Článek
Jak se nejúčinněji chránit proti pomluvám? Přední psychologové v tom mají jasno!
Jak se nejúčinněji chránit proti pomluvám? Přední psychologové v tom mají jasno! Drby, drby a ještě jednou drby. Ty jsou mezi námi, co svět světem stojí a nejspíš tomu v budoucnu nebude jinak. Jenže jen doopravdy šťastný člověk se dokáže od takového chování oprostit a nesoudit druhé, když sám nemá před svým prahem tzv. zameteno.
Článek
10 způsobů, jak být šťastná
10 způsobů, jak být šťastná Být šťastná v této uspěchané době může být někdy opravdu oříšek. Neustále spěcháme, stresujeme se a často nemáme ani chvilku se zastavit a přemýšlet o tom, zda jsme s naším životem spokojené a zda jsme skutečně šťastné.
Článek
Jak být šťastným člověkem? Zde máte sedm rad přímo od dětí!
Jak být šťastným člověkem? Zde máte sedm rad přímo od dětí! Otázka „Jak být šťastný?“ patří mezi aktuální a nejhledanější otázky na českém internetu. Samotné nás odpověď velmi zajímala, zeptali jsme se proto dětí. Na Lince bezpečí jsme shromáždili přibližně 500 dopisů od dětí ze základních škol po celé České republice. Odpovědi jsou překvapivě krásné ve své jednoduchosti a zároveň hloubce.
Článek
Nebaví vás studium? Poradíme vám tipy na učení pro každý druh paměti
Nebaví vás studium? Poradíme vám tipy na učení pro každý druh paměti Tentokrát pro vás máme něco, co oceníte vy i vaše děti: fígle jak si zlepšit paměť. Školáci docílí lepších známek a nám se zjednoduší každodenní život, protože už nebudeme mít děravou hlavu. Paměť se lepší učením, protože mozek je jako sval a když ho pravidelně cvičíme, zesílí. Začít můžeme kdykoli. Tady je několik typů, jak na to…
Článek
9 vlastností, které z vás udělají nejvíce okouzlujícího člověka na světě!
9 vlastností, které z vás udělají nejvíce okouzlujícího člověka na světě! Jeff Haden, jeden z nejvlivnějších a nejvíce populárních lidí na síti LinkedIn a zároveň autor 30 obchodních a komunikačních knih, vysvětlil, jak si lidé mohou snadno získat důvěru každého a vytvořit si pozitivní obraz sami sebe.
Článek
Chcete vědět, co o vás prozradí tvar vašich nehtů? V tom případě čtěte dál!
Chcete vědět, co o vás prozradí tvar vašich nehtů? V tom případě čtěte dál! Každý člověk je jiný, ať už jde o vlasy, oči, rty nebo dokonce i nehty. A právě ty, přesněji jejich tvar, o nás dokáže leccos povědět. Existuje několik tvarů nehtů a k těm se řadí i vlastnosti člověka. Tak se pojďme společně podívat na to, co k jakému tvaru patří!
(107) Načíst více