Kategorie ženy

Článek
Holky z Instagramu vs. realita
Holky z Instagramu vs. realita Dámy, přiznejte si, že i vy sledujete na Instagramu ženy, jejichž život se zdá dokonalý. Jsou vždy perfektně upravené, jedí samé zdravé věci, pravidelně sportují a vlastně celý jejich život jako by byl zalitý sluncem. Jaká je ale realita nás, obyčejných žen?
Článek
Jak by vypadaly Disneyho princezny, kdyby byly muži
Jak by vypadaly Disneyho princezny, kdyby byly muži Hlavními postavami klasických Disneyho pohádek jsou nejčastěji ženy. Co by se ale stalo, kdyby se z něžných princezen a indiánek stali mužní princové a indiáni? Napadlo to i umělce z blogu Let There Be Doodles, kteří se se svými výtvory pochlubili.
Článek
4 slavné ženy, které netouží po dětech
4 slavné ženy, které netouží po dětech Většina žen v hloubi duše touží po dítěti a dokonalé rodině. Existují však i ženy, které neláká přebalování a výběr kočárku. Buď takový život nechtějí, nebo se zatím nerozhodly. Zde jsou 4 ženy, které k takovému životu mají vlastní názor.
Článek
Čtenářka píše: Ženy a jejich nálady
Čtenářka píše: Ženy a jejich nálady Vadí vám, že žena opět nemá na nic náladu a nechápete to? Co se takhle zamyslet nad sebou, muži.
Článek
Ženské lži o číslech, které doprovází každou z nás po celý život
Ženské lži o číslech, které doprovází každou z nás po celý život Milosrdná lež je občas lepší než pravda. Jak je to ale s klasickými ženskými lžemi? Nejedné z nás se jistě stalo, že musela mlžit o počtu sexuálních partnerů, o tom, kolik jí vlastně je nebo kolik že to vůbec váží. Ale…
Článek
Ideální muž: představy žen a chlapů se neuvěřitelně liší
Ideální muž: představy žen a chlapů se neuvěřitelně liší Britská značka spodního prádla provedla průzkum mezi obyvatelstvem. Na co se ptala? Na představu o ideálním muži. Možná se ani nebudete divit, ale ženská a mužská představa se naprosto liší. A jak to tedy dopadlo? Po čem touží muži a co naopak chtějí ženy?
Článek
Mýty o mužích, kterým my ženy stále věříme
Mýty o mužích, kterým my ženy stále věříme O mužích koluje spousta mýtů. Zda jsou pravdivé, nebo ne, to už si většinou musí zjistit každá žena sama. Častokrát tak zjistíme, že to, co jsme považovaly za neotřesitelnou pravdu, je vlastně úplný blábol. O jakých mýtech je řeč?
(60) Načíst více