Kategorie Sex

Článek
4 znamení toho, že se mu společné milování s vámi neskutečně líbí!
4 znamení toho, že se mu společné milování s vámi neskutečně líbí! Na internetu najdeme nesčetně článků o tom, jak poznat, že se nám ženám milování doopravdy líbí. Jenže něco podobného bychom rády věděly i my o mužích. Pochopitelně od mužů se vždy dozvíme jen kladnou reakci. Jenže jak poznat, že se mu to skutečně líbí a není to jen milosrdná lež?
Článek
Čtenářka píše: nejbizarnější sexuální úchylky: týká se některá vás?
Čtenářka píše: nejbizarnější sexuální úchylky: týká se některá vás? Mezi lidmi jsou asi nejznámější úchylky sadismus, masochismus a pedofilie.Určitě jste také slyšeli o zoofilii či voyerismu.Co ale třeba uspokojí tušéra, hirsutofila, kandaulistu, skatofila či amaurofila?Vzrušit člověka může snad cokoliv. Už jste se někdy setkali s těmito bizarními a hodně zvláštními sexuálními úchylkami?
Článek
Čtenářka píše: Obohaťte váš sex temnějšími odstíny
Čtenářka píše: Obohaťte váš sex temnějšími odstíny Únor 2017 bude ve znamení temnějšího sexu. Ano, bude premiéra očekávaného pokračování erotického filmu Padesát odstínů šedi, který vstoupí do všech kin pod názvem Padesát odstínů temnoty.
Článek
Čtenářka píše: Sharlota nás překvapila s provokativním kalendářem na rok 2017
Čtenářka píše: Sharlota nás překvapila s provokativním kalendářem na rok 2017 Sharlota - raperka a zpěvačka, kterou každý zná. Představování není nutné. Někteří ji nenávidí, protože ráda dělá věci po svém a trochu jinak, jiní ji naopak milují a berou ji jako inspiraci. Sharlota si pro všechny své fanoušky připravila sexy kalendář!
Článek
Khloe Kardashian ukázala sebevědomí a sex-appeal pro časopis GQ
Khloe Kardashian ukázala sebevědomí a sex-appeal pro časopis GQ Reality show Keeping Up With The Kardashians udělala Kim, Khloe a Kourtney slavnými. Khloe, jako správná Kardashianka, opět šokuje a předvádí své krásné křivky.
Článek
Čtenářka píše: 55 podivných zákonů hlavně o sexu z USA
Čtenářka píše: 55 podivných zákonů hlavně o sexu z USA Co si budeme povídat, Američané jsou, byli a budou pro nás trochu zvláštní,. Výběr 55 nejzajímavějších sexuálních zákonů tomu jen napovídá. A pak že je Amerika svobodná země, co? Zajímalo by nás ale, jak se tyto zákony v praxi dodržují...
(285) Načíst více