Kategorie Boty

Článek
Milovníci Star Wars, tohle jsou boty pro které budete zabíjet!
Milovníci Star Wars, tohle jsou boty pro které budete zabíjet! Do kin přichází nový díl této série filmů a s ním se probouzí opětovný zápal fanoušků, který se dostal až do módních kruhů a návrháři s nadšením začali vymýšlet oblečení, či boty s motivem Star Wars. Kupodivu tyto…
Článek
Čtenářka píše: Designové boty Mojito od Juliana Hakese. Troufnete si na ně?
Čtenářka píše: Designové boty Mojito od Juliana Hakese. Troufnete si na ně? Češi jsou prý příliš konzervativní, a tak se většina stylových módních výstřelků k nám nedostane. Podobně jsou na tom boty od Juliana Hakese, které jsou velice vyhledávaným módním kouskem ve Velké Británii. Líbí se vám?
Článek
Tělové lodičky: boty, které prostě musíte mít
Tělové lodičky: boty, které prostě musíte mít Tak, jako do vašeho botníku neodmyslitelně patří vysoké černé kozačky, by do něj měly patřit také lodičky tělové barvy. Na rozdíl od těch černých jsou praktičtější, hodí se k téměř jakémukoliv outfitu a navíc opticky prodlužují vaše nohy! Co víc si přát?
Článek
Módní boty. V jakých budete nejvíc IN na jaře a v létě?
Módní boty. V jakých budete nejvíc IN na jaře a v létě? Jaro je tu, sluníčko začíná nabírat síly a my vyrážíme na nákupy módních bot, ve kterých prochodíme slunečné dny roku 2015. Víte, ve kterých budete letos nejvíc IN? Designéři nelenili a neservírovali nám letos novou…
Článek
Lodičky 2015! Víme, které budou trendy na jaro/léto.
Lodičky 2015! Víme, které budou trendy na jaro/léto. Jaro a léto 2015 bude ve znamení květů, zvířecích motivů a odvážných výrazných barev. Proto se nebojte sáhnout po originálních divokých vzorech a barvách lodiček. Protože ať už si k nim vezmete rifle nebo teplákovou sukni budete vždy vypadat stylově. Lodičky vám dodají sex-appeal a zvýrazní váš celkový look.
Článek
Čtenářka píše: Ta správná volba plesových šatů
Čtenářka píše: Ta správná volba plesových šatů Plesová sezóna, pojem který pro každou ženu znamená jediné. Možnost ukázat se jako královna, princezna. Splnit si tajné sny a právě k tomu je potřeba zvolit ty nejvhodnější šaty.
(12) Načíst více