Kategorie Vagina

Článek
Tyto potraviny dokážou ovlivnit vůni a zdraví vaší vagíny!
Tyto potraviny dokážou ovlivnit vůni a zdraví vaší vagíny! Tak stejně jako jsou potraviny důležité pro naši pleť, jsou důležité, ba možná i víc, pro naši vagínu. Víte, které náš pohlavní orgán ovlivňují?
Článek
7 zajímavostí o ženském přirození
7 zajímavostí o ženském přirození Každá je jiná a pro svoji majitelku nepostradatelná. Žena by o ni měla pečovat náležitě ji hýčkat. Řeč je o ženském přirození, které nás nikdy nepřestává fascinovat. Jak vlastně funguje a co je pravdy na ženském orgasmu? Tyhle zajímavosti vás možná překvapí.
Článek
12 druhů ženského orgasmu
12 druhů ženského orgasmu Ženský orgasmus je o něco složitější proces než ten mužský, zároveň má také více podob. Nejčastěji se orgasmus dělí na klitoriální a vaginální, podle způsobu a místa jeho vyvolání však můžeme rozlišit několik…
Článek
Udržte si vaši vagínu v kondici
Udržte si vaši vagínu v kondici Pravidelnou péči si zaslouží nejen vaše tělo, ale i vaše vagína. Vyzkoušejte následujíce rady a sklidíte sladké plody. Správná hygiena, kvalitní spodní prádlo nebo posilování svalů pánevního dna, to jsou některé z tipů, které vám udělají dobře.
Článek
Sexuální úrazy běžné i bizarní
Sexuální úrazy běžné i bizarní Nějaký sexuální úraz si během svého života přivodí poměrně velká část lidí, způsobit si něco bolestivého během řádění v posteli není nic složitého. Některé úrazy se stávají zcela běžně, jiné jsou tak bizarní,…
Článek
Fisting – sexuální praktika pro pokročilé
Fisting – sexuální praktika pro pokročilé Fisting. Někteří ho vnímají jen jako součást porna, kterou snad ani nikdo normální nemůže chtít dělat, jiní na něj nedají dopustit a zcela si ho užívají. Chcete se o této postelové praktice dozvědět více? O co se přesně jedná a jak to případně vyzkoušet? Pak čtěte dál.
Článek
Nejšílenější sexuální rekordy
Nejšílenější sexuální rekordy Lidé mezi sebou odedávna soutěží v nejrůznějších činnostech. Výjimkou není ani sex. Jaké sexuální rekordy jsou ty nejpikantnější? Klasikou je nejdelší penis, nejdéle trvající erekce či nejvyšší počet sexuálních…
Článek
Vakuová pumpa pro dámy – na klín i na poprsí
Vakuová pumpa pro dámy – na klín i na poprsí Když se řekne vakuová pumpa, většina lidí si nejspíš představí erotickou pomůcku na zvětšení mužské chlouby. Avšak pumpy nejsou jen výsadou mužů, užijí si s nimi i ženy. A vybrat si mohou hned ze čtyř základních druhů vakuových pump!