Kategorie Žena

Článek
Nepodceňujte gynekologickou prevenci!
Nepodceňujte gynekologickou prevenci! Snad žádná žena se netěší, až bude muset zase ke svému gynekologovi na prohlídku. Možná právě proto se skoro 30 % žen pravidelným kontrolám vyhýbá. Máme pro vás pár tipů, jak si každou preventivní prohlídku alespoň trochu zpříjemnit.
Článek
Čtenářka píše: Zajistěte si několikanásobný orgasmus
Čtenářka píše: Zajistěte si několikanásobný orgasmus Vrcholem sexuálních dovedností je u ženy dosažení několikanásobného orgasmu. Není to nic lehkého. Sexperti ale přísahají, že každý má schopnosti k tomu, aby se tomu tak stalo.
Článek
18 šokujících faktů o sexu, které jste rozhodně nevěděli!
18 šokujících faktů o sexu, které jste rozhodně nevěděli! Myslíte si, že jste sexuálním expertem a v téhle oblasti vás nemůže už nic překvapit? Jste možná trochu na omylu. Protože věděli jste třeba, že ponožky mohou být zvláštním klíčem k dosažení orgasmů, nebo že lesbičky mají šanci dosáhnout orgasmu o 13 % větší než heterosexuální ženy?
Článek
Jedno ženské tělo bylo upraveno tak, aby odpovídalo ideálu krásy v 18 různých zemích!
Jedno ženské tělo bylo upraveno tak, aby odpovídalo ideálu krásy v 18 různých zemích! Jiný kraj, jiný mrav, a také jiný ideál krásy! Podívejte se, jak se liší ideály krásy v různých zemích světa! Pokud tedy zoufáte nad příliš velkým poprsím či pořádnými křivkami, vypravte se na dovolenou do Venezuely, budete středem zájmu!
Článek
Módní oblečení: Jak to vidí ženy a jak muži?
Módní oblečení: Jak to vidí ženy a jak muži? Dnes už každý ví, že mít módní oblečení je pro ženy velice důležité. Jak je to u mužů, to ví málokdo. Některý muž si obleče tričko a šortky a vyrazí do ulic, jiný stráví před zrcadlem někdy i více času než žena.…
Článek
Čtenářka píše: Kolik sexuálních partnerů potřebujeme?
Čtenářka píše: Kolik sexuálních partnerů potřebujeme? Alespoň jednou v životě přijde otázka, ať už z našich úst či z jiných, kolik sexuálních partnerů jsme měli. Pokud tuto otázku položíme muži, rozhodně od něj nemůžeme čekat pravdu. Ale jak je to u žen? Řekne vám kamarádka pravdu o tom, kolik chlapů měla v posteli? Říkáte vy sama pravdu?
Článek
Čtenářka píše: KAŽDÁ Z NÁS CHCE TRVALÝ VZTAH
Čtenářka píše: KAŽDÁ Z NÁS CHCE TRVALÝ VZTAH A ta která tvrdí že ne, lže buďto sama sobě, nebo ještě nenašla někoho, s kým si takový vztah dokáže představit.
(66) Načíst více