Kategorie Móda

Článek
Víte, k čemu je tato malá kapsička v dámských kalhotkách? Zaručeně ji tam máte i vy!
Víte, k čemu je tato malá kapsička v dámských kalhotkách? Zaručeně ji tam máte i vy! Denně nosíme oblečení, na kterém se nachází části, o kterých nemáme ani tušení, k čemu vlastně slouží. Většina těchto záhadných částí se už na internetu objasnila, záhadnou však zůstává malá kapsička, která se ukrývá v dámských kalhotkách.
Článek
Neobvyklé svatební šaty rozdělily uživatele internetu na dva tábory. Vysvětlíme vám proč!
Neobvyklé svatební šaty rozdělily uživatele internetu na dva tábory. Vysvětlíme vám proč! Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den tou nejhezčí nevěstou na světě. Proto se také s tímto snem pojí důkladné plánování onoho slavnostního dne a samozřejmě k němu patří i svatební šaty. V následujícím článku vám ukážeme šaty, které uživatele internetu rozdělily na dva tábory.
Článek
Jenženy na jeden den modelkami díky POSHme
Jenženy na jeden den modelkami díky POSHme S kolegyní jsme dostaly pozvánku od milých POSHgirls na focení originálních retro šatů a barevných sukýnek v jejich exkluzivním showroomu v Brně. POSHme není jen internetový obchod s nadčasovou módou pro každou příležitost, ale také ráj na zemi pro všechny ženy, které se chtějí stát pravými dámami.
Článek
Co o vás prozradí vaše oblíbená barva? Budete koukat!
Co o vás prozradí vaše oblíbená barva? Budete koukat! Už se vám někdy stalo, že při pohledu na určitou barvu jste ihned věděli, že ta je pro vás ta pravá a jen v ní se cítíte prostě skvěle? A převládá ve vašem šatníku nějaká určitá barva? Barvy prostě k nám ženám i mužům neodmyslitelně patří a proto se dnes pojďme podívat na to, co o nás naše oblíbená barvička prozradí!
Článek
Tibet míří k vám
Tibet míří k vám Charitativní Shop ProTibet funguje pod záštitou neziskové organizace MOST, o.p.s a nákupem můžete podpořit chod rozvojových projektů na pomoc Tibeťanům v Tibetu a indickém exilu. Eshop nabízí celou řadu stylových produktů a módních doplňků.
Článek
Jak si vybrat kabát podle typu postavy? Stačí dodržet jen tohle!
Jak si vybrat kabát podle typu postavy? Stačí dodržet jen tohle! Kabát patří mezi základní kousek oblečení, který žena prostě ve svém šatníku musí mít. Jenže existují stovky střihů, délek, tvarů, barev a my občas tápeme v tom, který by nám slušel nejvíc. Proto se pojďme podívat na to, jak si vybrat ten správný, který vám k vašemu typu postavy dokonale padne.
Článek
Second hand oblečení přetváří Jillian Owens na elegantní šaty
Second hand oblečení přetváří Jillian Owens na elegantní šaty Američanka Jillian Owens, designerka a spisovatelka, se rozhodla, že v oblasti módy půjde jinou cestou. Obchází second handy, vybírá si v nich levné, staré kousky oblečení, ze kterých poté doma vytváří elegantní šaty. Dělá to tak již několik let a lidem tím chce ukázat, že to jde s oblékáním i jinak. Móda tak může být ekologická, etická a levná.
(418) Načíst více