Kategorie Nemoc

Článek
Malý zázrak jménem granátové jablko
Malý zázrak jménem granátové jablko Granátová jablka u nás seženete poměrně snadno, přesto však na našich talířích většinou chybí. A je to škoda. Jsou plné prospěšných látek a bývají zaslouženě označovány jako elixír mládí.
Článek
Máte napuchlé oči? Možná je to z těchto potravin
Máte napuchlé oči? Možná je to z těchto potravin Vstáváte každé ráno s pytli pod očima a přitom vám připadá, že spánku máte dost, jídlo si nepřesolujete a ani pitný režim nezanedbáváte? Na vině můžou být i některé potraviny.
Článek
Afty vás už trápit nebudou! 3 způsoby, jak se jich zbavit
Afty vás už trápit nebudou! 3 způsoby, jak se jich zbavit Afty v ústech dokážou být pěkně otravné – jsou bolestivé a jejich léčba se často vleče. Naštěstí se při kurýrování nemusíte spoléhat na lékárnu – známe 3 přírodní způsoby, jak se jich nadobro zbavit.
Článek
Připravte se na období „rýmiček“! S kašlem vám pomohou zatočit podomácku vyrobené tabletky.
Připravte se na období „rýmiček“! S kašlem vám pomohou zatočit podomácku vyrobené tabletky. Se zimou přichází i nevyhnutelná nachlazení a chřipky. Obzvlášť nepříjemný bývá kašel, kterého se nemůžeme často zbavit i několik týdnů po nemoci. S těmito domácími tabletkami však budete na podzimní rýmičky vždy připravena!
Článek
Trápí vás migrény nebo citlivé zuby? Těmito jednoduchými triky se zbavíte bolesti jednou provždy!
Trápí vás migrény nebo citlivé zuby? Těmito jednoduchými triky se zbavíte bolesti jednou provždy! Napadlo by vás, že stimulací určitých míst na těle dokážete překonat i ty nejvíce frustrující nemoci, starosti nebo bolesti? A právě o tomto bude následující článek.
Článek
Co dělat, když máte hladinu hořčíku nebezpečně nízko? Poradíme vám!
Co dělat, když máte hladinu hořčíku nebezpečně nízko? Poradíme vám! Podle amerického ministerstva zemědělství trpí polovina populace nedostatkem hořčíku. Tento minerál je pro tělo důležitý hlavně proto, že jej jakákoliv buňka v těle potřebuje pro správnou funkci.
Článek
8 domácích receptů, jak dítěti snížit horečku do pár minut!
8 domácích receptů, jak dítěti snížit horečku do pár minut! Každá maminka moc dobře ví, jak stresující a vyčerpávající může být, když dítě dostane horečku. Studie však říkají, že pokud je dítě úplně zdravé a jeho teplota se zvýší, není to nic, čeho by se matky měly děsit.…
(16) Načíst více