Kategorie Léčba

Článek
Nechtěli se smířit s tím, že jejich dcera zemře. Proto se rozhodli pro tento krok!
Nechtěli se smířit s tím, že jejich dcera zemře. Proto se rozhodli pro tento krok! Dívat se na to, jak nám umírá naše jediné dítě, musí být pro rodiče to nejhorší na světě. Proto jsou také v mnoha případech rodiče schopni udělat cokoliv, jen aby jejich dítě zachránili. A ani v případě Sarah Crossové a jejího manžela tomu nebylo jinak.
Článek
Už vašemu dítěti vypadly mléčné zuby? V žádném případě je nevyhazujte!
Už vašemu dítěti vypadly mléčné zuby? V žádném případě je nevyhazujte! Mléčné zoubky začínají dětem vypadávat okolo pátého až šestého roku. Většina rodičů vypadlý zub vyhodí, někteří si ho schovávají na památku. V zahraničí dokonce existuje Zoubková víla, která zoubek schovaný pod…
Článek
Jak vám mohou pomoci přírodní antibiotika?
Jak vám mohou pomoci přírodní antibiotika? Antibiotika jsou bezpochyby zázrakem moderní medicíny a jejich užívání mělo zásadní vliv na kvalitu lidského života. Přesto však antibiotické účinky nenajdeme jen v pilulkách z lékárny, ale i v mnoha potravinách, které se zcela běžně nacházejí v naší domácnosti.
Článek
Lékaři mu nedokázali pomoci. Jeho matka zariskovala a vyšlo to!
Lékaři mu nedokázali pomoci. Jeho matka zariskovala a vyšlo to! Když se narodil malý Isaiah, nic nenasvědčovalo tomu, že není něco v pořádku. V jeho třech měsících však u něj propukl zánět pokožky. To nejhorší však bylo, že ani lékaři si s chlapcem nevěděli rady. Jeho matka Stephanie se rozhodla, že vše vezme do svých rukou.
Článek
Vaginální mykóza
Vaginální mykóza Vaginální mykóza nebo také kvasinková infekce je velmi častou ženskou nemocí. Během života ji má alespoň jednou 75% žen, u některých se objevuje opakovaně (5% žen trpí dokonce chronickou podobou této nemoci). Jedná se o…
Článek
Žaludeční vředy
Žaludeční vředy Žaludeční vředy jsou nepříjemným onemocněním, které se během života objeví u téměř poloviny dospělých. Stále více lidí má žaludeční vředy kvůli nezdravému životnímu stylu, který je jednou z hlavních příčin vzniku…
Článek
5 faktů o alergii na sperma
5 faktů o alergii na sperma Alergie na sperma je dílem ironie a u mnoha lidí vzbuzuje úsměv. Méně vtipná však je pro ženy, které jí trpí, kterým ovlivňuje sexuální život a třeba i početí dítěte. Pokud vás zajímá, jak vzniká, jak se projevuje a jak se dá léčit alergie na sperma, čtěte dál.
Článek
Vaše tělo vám vysílá důležité signály, umíte je správně číst?
Vaše tělo vám vysílá důležité signály, umíte je správně číst? Hádky s partnerem nebo matka, která vám do všeho mluví, dokážou otrávit život. Bohužel doslova! Pátraly jsme, jestli za vašimi věčnými angínami a záněty nestojí i něco víc než jen viry a nachlazení.
Článek
Akné: Co na něj skutečně zabírá?
Akné: Co na něj skutečně zabírá? Akné bohužel není jenom otázkou dospívání a období, kdy je nám náct. Mnohé trápí i dospělosti a naděje, že se jednoho dne ztratí, je s přibývajícím věkem menší. Existuje něco, čím se dá akné skutečně zlikvidovat? Nebo jsme odsouzeni k věčnému pubertálnímu obličeji?
(7) Načíst více