Kategorie Šperky

Článek
Originální prstýnky: šperky, které musíte mít
Originální prstýnky: šperky, které musíte mít Každá žena i nemálo mužů se rádo zkrášlí. V dnešní době existuje spousta originálních šperků, které jsou na trhu k dostání. Stačí si jen vybrat. A nemusí se jednat jen o řetízky nebo náramky. Dámy nepohrdnou ručně vyráběnými náušnicemi nebo osobitým prstýnkem. Jaký je váš vkus?
Článek
Čtenář píše: Manžetové knoflíčky - elegance nejen pro muže
Čtenář píše: Manžetové knoflíčky - elegance nejen pro muže Milé dámy, uchvátí vás pokaždé pohled na muže v oblecích? „Třešinkou na dortu“ takového muže v obleku možná není jen tučné bankovní konto nebo luxusní auto, ale také manžetový knoflíček na obou rukávech dobře padnoucí manžetové košile.
Článek
Kníry, které jsou v kurzu
Kníry, které jsou v kurzu Už jste zaznamenali, že letošní sezonu jsou horkým módním trendem kníry? Této módě podlehly hlavně ženy a dívky. Rozhodně si ale nepěstují strniště pod nosem, kníry totiž nosí jako přívěsky, náušnice, prsteny či brože.…
Článek
Proč muži nekupují ženám šperky? Známe jejich 8 nejčastějších výmluv
Proč muži nekupují ženám šperky? Známe jejich 8 nejčastějších výmluv Na vaše narozeniny jste už zase dostala naprosto nepadnoucí svetr, i když jste před pár dny manželovi naznačovala, že chcete nový náramek. Ale on jednoduše šperky nekupuje. Proč ne a co se s tím dá dělat?
Článek
Alternativní móda II.
Alternativní móda II. Další díl našeho módního seriálu zaměří svou pozornost na návrhářskou dvojku Andrey Lojkáskové a Martiny Malé, které společně tvoří pod značkou Бelka.
Článek
Kam pro originální dárky a módu? Na Fashion markety!
Kam pro originální dárky a módu? Na Fashion markety! S různými módními trhy (tzv. fashion markety) se v posledních letech roztrhl pytel. Koná se jich v průběhu kalendářního roku hned několik, vesměs pravidelných. Velmi praktické jsou právě teď před vánoci, kdy jsou lidské…
Článek
Ozdobte se na léto!
Ozdobte se na léto! Určitě také znáte ten pocit, kdy stojíte před zrcadlem a říkáte si: Pořád tomu něco chybí...ale co? Je to jednoduché: chce to pořádný šperk!