Kategorie Zdraví a krása

Článek
Mladá žena ukazuje, jak pomocí svých neuvěřitelných dovedností dokáže skrýt svou problémovou pleť
Mladá žena ukazuje, jak pomocí svých neuvěřitelných dovedností dokáže skrýt svou problémovou pleť O tom, co všechno dokážou šikovné ruce a make-up zakrýt, jsme se určitě již přesvědčily my ženy na vlastní kůži nesčetněkrát. A co potom takové vizážistky, ty se všemi těmi líčidly dokážou doslova divy.
Článek
5 rad od profesionálů, jak se starat o pleť na horách
5 rad od profesionálů, jak se starat o pleť na horách Horské sluníčko dává naší pleti zabrat úplně stejně jako to letní. Účinky paprsků jsou navíc několikanásobně zvýšeny díky sněhu, od nějž se odrážejí. Pokožka, zvláště ta citlivá, potřebuje dostatečnou péči.
Článek
Jak se zbavit nepříjemných zdravotních, kosmetických a dalších komplikací?
Jak se zbavit nepříjemných zdravotních, kosmetických a dalších komplikací? Nedokážete bez odporu polknout tabletku? Pokaždé máte s novými botami odřené paty? Nebo nevíte, jak na dokonalou očistu organismu? Tak to se vám bude hodit následující článek.
Článek
Jednoduché zvyky, díky kterým bude vaše pokožka krásnější
Jednoduché zvyky, díky kterým bude vaše pokožka krásnější V reklamách i časopisech narážíme na stovky přípravků a procedur, které nám slibují, že naše pokožka bude jemná a dokonalá. Klíčová by však pro nás měla být péče, skrytá v každodenních zvycích. Naučte se je dělat správně a můžete si být jistí, že vaše pleť bude o poznání krásnější.
Článek
Fakta a mýty o pohlavních chorobách. Na co si dát pozor?
Fakta a mýty o pohlavních chorobách. Na co si dát pozor? Aktivní sexuální život s sebou nese riziko onemocnění některou z pohlavních chorob, to jistě víme všichni. Jenže s tímto rizikem se pojí i jisté mýty, které nás zbytečně děsí a vytváří paniku.
Článek
Potraviny, po kterých se budete cítit ospalí
Potraviny, po kterých se budete cítit ospalí Určitě jste to už sami zažili – dali jste si nějaké jídlo a najednou na vás padl neuvěřitelný pocit únavy. Svůj podíl na tom může mít nejen těžký den v práci či víkendové hýření, ale i konkrétní potraviny. Které to jsou?
Článek
Která část avokáda je pro nás ta nejzdravější? Právě ta, kterou vyhazujeme!
Která část avokáda je pro nás ta nejzdravější? Právě ta, kterou vyhazujeme! Avokádo se v posledních letech stalo tak oblíbeným, že jej není třeba více představovat. Získalo si srdce mnoha lidí především pro svou jemnou a krémovou texturu, ale také i proto, že jej lze použít opravdu téměř na vše.
Článek
7 zdravotních výhod, které vám přinese pravidelná konzumace banánu!
7 zdravotních výhod, které vám přinese pravidelná konzumace banánu! Banány patří mezi jedno z nejoblíbenějších druhů ovoce vůbec. Nejenom pro svou výbornou a typickou chuť, ale také proto, že obsahují spoustu minerálních látek a vitamínů.
Článek
Potraviny, které vás zbaví nadýmání
Potraviny, které vás zbaví nadýmání Ačkoliv o tom neradi mluvíme, nadýmání trápí čas od času každého z nás. Pomoci nám můžou jak některé léky z lékárny, tak i zcela přírodní metody. My se dnes podíváme na několik přírodních potravin, které vám s plynatostí pomohou.
(667) Načíst více