Kategorie Hubnutí

Článek
Když se na sebe koukla do zrcadla, nemohla se poznat. Začala na sobě makat a takhle vypadá teď.
Když se na sebe koukla do zrcadla, nemohla se poznat. Začala na sobě makat a takhle vypadá teď. Justine, matka dvou dětí, nikdy nebyla příliš spokojená se svou postavou. Tragické okamžiky v jejím životě však prohloubily její problémy s jídlem a váhou natolik, že se rozhodla začít bojovat. A jak vypadá teď?
Článek
Potravina, která s vaším tělem dokáže udělat zázraky. Stačí jen měsíční léčebná kůra!
Potravina, která s vaším tělem dokáže udělat zázraky. Stačí jen měsíční léčebná kůra! Zapomeňte na každodenní pojídání jablek, které se staly fenoménem zdravého jídelníčku. Ode dneška jej vyškrtněte a nahraďte avokádem! Ovocem, které je plné vitamínů a živin. Ty zabezpečí výborný chod vašeho organismu a dokonce se budete cítit lépe než kdy předtím. S touto superpotravinou preventivně vyživujete a chráníte svoje zdraví!
Článek
Po přečtení tohoto článku už nikdy nevynecháte snídani
Po přečtení tohoto článku už nikdy nevynecháte snídani V mnoha časopisech a magazínech, které se zabývají zdravým životním stylem, se dočítáme, že snídaně patří mezi nejdůležitější jídla dne a rozhodně bychom ji neměli vynechávat? Proč tomu tak ale ve skutečnosti je?
Článek
Fitness mýty, kterým byste okamžitě měli přestat věřit
Fitness mýty, kterým byste okamžitě měli přestat věřit Ve světě fitness panuje spousta mýtů a polopravd. Jeden trenér řekne to a další zase ono. I díky tomu lidé věří často i bláznivým věcem, které jim v cestě za zdravým životním stylem rozhodně nepomohou. Podíváme se na několik z nich.
Článek
Stačí 10 minut tohoto cvičení a spálíte tolik kalorií jako při 30 minutách běhu
Stačí 10 minut tohoto cvičení a spálíte tolik kalorií jako při 30 minutách běhu Pokud byste se rádi dostali do formy a zároveň netoužíte po tom potit se hodiny ve fitku, máme pro vás jednoduché řešení. Nebudete potřebovat dokonce ani žádné domácí stroje na cvičení. Jediné, co budete potřebovat je švihadlo.
(92) Načíst více