Kategorie Šikana

Článek
Napsala na Facebook tuto zprávu. O několik hodin později spáchala sebevraždu...
Napsala na Facebook tuto zprávu. O několik hodin později spáchala sebevraždu... Před krátkou dobou Amber Cornwell, které bylo pouze 16 let, napsala na svém facebookovém profilu, že se chystá spáchat sebevraždu. O několik hodin později tak skutečně učinila.
Článek
Jejich 14letý syn spáchal sebevraždu. Zanechal ale dopis, který chtějí rodiče sdílet po celém internetu...
Jejich 14letý syn spáchal sebevraždu. Zanechal ale dopis, který chtějí rodiče sdílet po celém internetu... Daniel Joseph Fitzpatrick si vzal život jen krátce po svých 14. narozeninách. Našla ho jeho 17letá sestra Kristen, když se 11. srpna oběsil na svém vlastním pásku. I přesto, že byli jeho rodiče Maureen a Daniel st. zdrcení ztrátou svého syna, rozhodli se sdílet jeho srdceryvný příběh.
Článek
Čtenářka píše: Splnila jsem si svůj dětský sen - jsem spisovatelka!
Čtenářka píše: Splnila jsem si svůj dětský sen - jsem spisovatelka! Když jsem byla malá, říkala jsem si, jak by bylo skvělé stát se buď princeznou nebo spisovatelkou. No, princ pořád nikde, a tak jsem začala psát.
Článek
Dívky, které zemřely kvůli Facebooku
Dívky, které zemřely kvůli Facebooku Zemřít kvůli Facebooku? Zní to možná trochu směšně, ale bohužel se jedná o nehezkou realitu. Sociální sítě jsou v současnosti obrovským fenoménem, bez kterých si mnozí nedokážeme představit život, obzvláště pak mladá…
Článek
Mobbing, bossing - šikana na pracovišti
Mobbing, bossing - šikana na pracovišti Pomóóóc, říkáte si vždy, když mluvíte se šéfem. Nakládá na vás tuny práce a doslova se po vás „veze“. Začínáte mít pocit, že tu práci nesnášíte. Každé pondělí si říkáte, ať už je pátek. Nervové vypětí,…