Kategorie Cvičení

Článek
Fitness mýty, kterým byste okamžitě měli přestat věřit
Fitness mýty, kterým byste okamžitě měli přestat věřit Ve světě fitness panuje spousta mýtů a polopravd. Jeden trenér řekne to a další zase ono. I díky tomu lidé věří často i bláznivým věcem, které jim v cestě za zdravým životním stylem rozhodně nepomohou. Podíváme se na několik z nich.
Článek
Stačí 10 minut tohoto cvičení a spálíte tolik kalorií jako při 30 minutách běhu
Stačí 10 minut tohoto cvičení a spálíte tolik kalorií jako při 30 minutách běhu Pokud byste se rádi dostali do formy a zároveň netoužíte po tom potit se hodiny ve fitku, máme pro vás jednoduché řešení. Nebudete potřebovat dokonce ani žádné domácí stroje na cvičení. Jediné, co budete potřebovat je švihadlo.
Článek
Vyzkoušejte 28denní plankovací výzvu. Výsledky jsou zaručeny!
Vyzkoušejte 28denní plankovací výzvu. Výsledky jsou zaručeny! Jak by se vám líbilo moci změnit své tělo během pouhých 4 minut denně? Možná se vám to zdá nemožné, přesto však řešení existuje. Krásného a pevného těla můžete dosáhnout pomocí cviku, kterému se říká „plank“, tedy hezky česky prkno.
Článek
Sexy ploché bříško díky tomuto jednoduchému cviku, který vám zabere jen 1 minutu!
Sexy ploché bříško díky tomuto jednoduchému cviku, který vám zabere jen 1 minutu! Mít krásné a dobře posílené tělo a především bříško je snem mnoha lidí, ale je to něco, čím se může jen málo z nás chlubit. Nicméně, máme tu pro vás řešení - účinný cvik, který vás zbaví přebytečného tuku na břiše a co víc, vytoužené výsledky se dostaví do 14 dnů.
Článek
Trápí vás poruchy spánku? Máme pro vás řešení!
Trápí vás poruchy spánku? Máme pro vás řešení! Koho by v dnešní době netrápily poruchy spánku a usínání. Počítáte ovečky klidně do miliónu, ale pořád nic? Pochopitelně je to pro vás i vašeho partnera velmi nepříjemná věc.
Článek
Nemáte čas hubnout? 7 tipů, jak zůstat ve formě
Nemáte čas hubnout? 7 tipů, jak zůstat ve formě Ráda byste ještě před Vánoci zhubla nějaké to kilo, ale jednoduše nemáte čas cvičit ani si připravovat speciální jídla? Věřte, že i když nemáte čas každý den navštěvovat fit centrum a ve zdravé výživě shánět pohankové těstoviny, můžete pro své zdravé tělo udělat mnohé.
(83) Načíst více