Kategorie Osobnost

Článek
Co o vás prozradí vaše ruka? Přečtěte si to v ní!
Co o vás prozradí vaše ruka? Přečtěte si to v ní! Není to jen obyčejné čtení z ruky tak, jak jsme zvyklí. Jde o čtení přímo z prstů na rukou a z jejich jednotlivých částí. Je tedy důležité zvednout ruku a roztáhnout prsty od sebe!
Článek
Co váš ukazováček prozradí o vašem charakteru a vztahu k druhým lidem?
Co váš ukazováček prozradí o vašem charakteru a vztahu k druhým lidem? Každý člověk je jiný a i tvar prstů a nehtů má každý z nás rozdílný. Existují 3 typy prstů, podle kterých lze zjistit, jaký typ člověka jste.
Článek
Co o vaší osobnosti řeknou vaše nohy. Budete překvapení!
Co o vaší osobnosti řeknou vaše nohy. Budete překvapení! Říká se, že nohy jsou klíčem k naší osobnosti. Proto už před 5000 lety praktikovali čtení budoucnosti právě z nohou. I když se na tuto metodu téměř zapomnělo, my vám ji s radostí připomeneme.
Článek
Neuvěřitelné! Vaši osobnost dokážou odhalit prsty na ruce
Neuvěřitelné! Vaši osobnost dokážou odhalit prsty na ruce Již před časem přišli vědci s velmi zajímavým zjištěním. Tvrdí, že naše prsty a jejich vzájemná délka, mají co do činění s naším charakterem. Zjistěte, jaký typ prstů máte vy a rozhodněte, zda se vědci nepletou.
Článek
Co se dá vyčíst z tvaru zubů? Vaše osobnost!
Co se dá vyčíst z tvaru zubů? Vaše osobnost! O délce našich prstů, tvaru obličeje a těchto věcech se vedou nemalé diskuze, co všechno ukrývají a druhým na pohled o nás prozrazují. Novinkou je, že ze zubů se dá vyčíst něco o nás samotných. Rozhoduje tvar, který určuje,…
Článek
Ženy: ovlivňuje barva vlasů jejich osobnost?
Ženy: ovlivňuje barva vlasů jejich osobnost? Co o nás dozajista hodně vypovídá, jsou naše preference. Jakou barvu máme rádi a jaké barvy rádi nosíme. Co však barvy, které nám příroda nadělila?
Článek
TEST: Jaký typ bot se k vám hodí?
TEST: Jaký typ bot se k vám hodí? Klasické ženské lodičky, zvýšená různě tvarovaná platforma nebo botky s drobným podpatkem? Připravili jsme pro vás kvíz, jenž vám vybere boty přímo na tělo!...teda pardon – na nohu.
Článek
TEST: S kým randíte? V devíti otázkách odkryjeme osobnost vašeho miláčka!
TEST: S kým randíte? V devíti otázkách odkryjeme osobnost vašeho miláčka! Každý má nějakou image, ať už pracně pěstěnou, rádoby ledabylou, či dokonce přirozeně vyhlížející… Ovšem ne vždy toto přesně odpovídá obrázku, který si o dotyčném člověku vytvoříme my samy. Donna Leigh-Kileová ve…