Kategorie Líčení

Článek
Jak vypadat skvěle i bez mejkapu? 10 kroků jak na to!
Jak vypadat skvěle i bez mejkapu? 10 kroků jak na to! Přirozená krása je něco, po čem touží snad každá dívka. Mnoho žen se snaží vylepšit svůj vzhled pomocí mejkapu a líčidel a nedokážou si představit, že by vyšly ven bez svého obvyklého „nánosu“. My však máme pro vás 10 rad, kterými podpoříte svou přirozenou krásu, aniž byste musely trávit každý den nekonečným líčením.
Článek
Čtenářka píše: Jak si správně vybrat make-up
Čtenářka píše: Jak si správně vybrat make-up Krásná a dokonalá pleť? Jen s vhodným make-upem budou všechny starosti ohledně vzhledu vaší pokožky pryč. Ale jak si jej správně vybrat? Málokdo to totiž jen tak dokáže.
Článek
8 tipů na bezchybnou manikúru
8 tipů na bezchybnou manikúru Ruce jsou jednou z prvních věcí, na které se lidé při osobním kontaktu zaměřují. Je tedy nezbytné mít krásně upravené nehty, abyste si nedělala ostudu. Okousané a špinavé nehty se záděrami vám totiž moc dobrou vizitku neudělají. Jak na to, aby vaše manikúra byla bez chybičky?
Článek
Triky pro krásu, díky kterým bude váš život snazší
Triky pro krásu, díky kterým bude váš život snazší Každá z nás ví, že pečovat o sebe je pěkná makačka. Zabere to spoustu času a také peněz. My pro vás máme ale několik jednoduchých triků, díky kterým bude váš život zase o něco snazší.
Článek
Tleskáme! Tyhle celebrity si troufly na červený koberec i bez mejkapu
Tleskáme! Tyhle celebrity si troufly na červený koberec i bez mejkapu Od celebrit se očekává, že budou perfektní vždy a za všech okolností. Dokonalý mejkap je tak něco, co od nich automatický očekáváme. Tyto celebrity se však rozhodly, že světu ukážou, že zářit na červeném koberci můžou i bez nánosu líčidel.
(58) Načíst více