Kategorie Domácnost

Diy
Článek
Jak uchovávat potraviny, aby vydržely co nejdéle čerstvé?
Jak uchovávat potraviny, aby vydržely co nejdéle čerstvé? Pokud se budete řídit podle těchto rad, vaše potraviny vám vydrží čerstvé mnohem déle než doposud. Ovšem zkáze potravin nezabrání ani chladnička, proto se je snažte spotřebovat co nejrychleji a v záruční době.
Článek
Tipy a triky pro správné hospodyňky od písmen A, B a Č
Tipy a triky pro správné hospodyňky od písmen A, B a Č Dobré rady a nápady mohou obohatit vaše kuchařské umění.
Článek
Tipy a triky pro správné kuchařinky od písmen D a CH
Tipy a triky pro správné kuchařinky od písmen D a CH Obohaťte své kuchařské umění o tyto dobré rady a nápady.
Článek
Jak často uklízet? Tak, aby vám doma bylo dobře!
Jak často uklízet? Tak, aby vám doma bylo dobře! Patříte mezi ženy, které rády uklízejí a každá věc má v domácnosti své místo? Nebo vám pár šmouh na podlaze a pohozené oblečení na křesle tolik nevadí? Každá domácnost je jiná, na pravidlech se musí domluvit všichni členové. Jakmile jsou doma i malé děti, úklidu je třeba věnovat ještě více energie. Jak se z toho pak nezbláznit? Zkuste si to užívat!
Článek
Tipy a triky pro správné kuchtičky od písmen L-N
Tipy a triky pro správné kuchtičky od písmen L-N Luštěniny Aby vás luštěniny po konzumaci nenadýmaly, předejte do nich při vaření trochu majoránky a pár kapek olivového oleje. Při vaření rychle měknou, proto je před vařením nenamáčejte. Vařte je v neosolené vodě a…
Článek
Tipy a triky pro správné hospodyňky od písmen O a P
Tipy a triky pro správné hospodyňky od písmen O a P Zkazily jste něco v kuchyni? Nebojte, téměř vše se dá napravit nebo alespoň částečně zachránit. Mrkněte na naše rady, třeba se vám budou hodit.
Článek
Na co vše se vám doma hodí ústní voda?
Na co vše se vám doma hodí ústní voda? Ústní vodu používáme především kvůli svěžímu dechu. Není to však jediný účel, ke kterému ji můžeme využít. Jak brzy zjistíte, ústní vodu se vždy vyplatí mít doma po ruce.
Článek
Tipy a triky pro správné hospodyňky od písmene R
Tipy a triky pro správné hospodyňky od písmene R Víte, jak udělat rychlou večeři, jak poznat, jakou chuť bude mít rebarbora atd? Stačí se jen začíst.
Článek
Nevyhazujte zbytky z kuchyně. Takhle je můžete zužitkovat
Nevyhazujte zbytky z kuchyně. Takhle je můžete zužitkovat Každý den se vyhodí tuny jídla i odpadků. Ne vše ale musí končit v odpadkovém koši – některé zbytky můžete v domácnosti zužitkovat a šetřit tak nejen svoji peněženku, ale i přírodu.
(43) Načíst více